Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Chrzciny i Pierwsza Komunia Święta

Już od pierwszych chwil życia nowego członka rodziny, jego rodzice pragną mu zapewnić wszystko co najlepsze. Dlatego wiemy, jak ważne jest to, by dzień Chrztu Świętego, a także Pierwsza Komunia Święta, były wyjątkowym dniem, gdzie wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Posiadamy odpowiednie, eleganckie sale bankietowe przystosowane do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Wyjątkowa lokalizacja Hotelu Boss*** pozwoli Państwu zapomnieć o codzienności, a zielone tereny otaczające nasz Hotel pozwolą w pełni zrelaksować się i korzystać z oferty naszego obiektu.

Podczas organizacji spotkań rodzinnych zapewniamy kompleksową pomoc w zadbaniu o każdy detal przyjęcia. Doradzamy w doborze potraw i dostosujemy się do Państwa upodobań kulinarnych. Menu opracowane przez naszego szefa kuchni, Mariusza Okrasę, profesjonalna obsługa i wieloletnie doświadczenie sprawią, że uroczystość z pewnością na długo zapisze się w pamięci wszystkich Gości.

Organizujemy przyjęcia w salach na wyłączność oraz przyjmujemy rezerwację na stoliki w Restauracji Malinowej, Karczmie Góralskiej, Chacie Grillowej lub Restauracji Stary Młyn.

 W cenie każdego przyjęcia w naszym hotelu zapewniamy:

  - starannie dobrane menu,

  - spersonalizowany tort,

  - fontannę czekoladową z dodatkami,

  - dekoracja stołów (świece, serwetki, obrusy),

  - profesjonalną obsługę kelnerską,

  - plac zabaw, drabinki, dmuchane zabawki, piłki, rakietki,

  - gry planszowe, kolorowanki,

  - kącik z bajkami,

  - stałą opiekę specjalisty ds. organizacji eventów,

  - klimatyzowane wnętrza.

Udogodnienia

innowacyjna gospodarka hotel boss europejski fundusz rozwoju regionalnego