Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Wiatmy na stronie Hotel Boss

Hotel Boss
Rezerwacja on-line
PL

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe to zawsze świetna okazja do bliższego poznania się pracowników i zintegrowania zespołu. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu spotkań firmowych, profesjonalna obsługa, odpowiednio przygotowane sale oraz komfortowe noclegi to gwarancja świetnej zabawy i profesjonalnej obsługi.

Jeżeli w życiu Państwa firmy dzieje się coś wyjątkowego i chcecie odpowiednio uczcić sukces lub zadbać o właściwą atmosferę wśród Państwa pracowników - skorzystajcie z naszej oferty. Imprezy firmowe oraz bankiety w Hotelu Boss*** to świetna okazja na lepszą integrację i miłe spędzenie czasu we własnym gronie. Po całym dniu szkoleń możemy zorganizować dla Państwa uroczystą kolację, grill lub ognisko. W naszym Hotelu można także rozegrać turniej w kręgle, rzutki, piłkarzyki, cymbergaja, czy też zorganizować dyskotekę.

Do dyspozycji naszych Gości są przestronne sale, które pomieszczą od kilkunastu do kilkuset osób. Dzięki klimatyzacji oraz odpowiedniej dekoracji staną się wspaniałym miejscem do świętowania i hucznej zabawy. Państwa uwadze polecamy również znajdujące się na terenie hotelu - Karczmę Góralską, Chatę Grillową, Restaurację Stary Młyn, Restaurację Malinową, Altanę Biesiadną oraz stylizowany na lata 20. Klub Retro.

Mamy również bogate doświadczenie w organizacji eventów na świeżym powietrzu. Idealne położenie Hotelu Boss*** pośród lasów sosnowych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w Warszawie nadaje naszym imprezom niepowtarzalnego klimatu. Malownicza sceneria, dobre jedzenie, profesjonalna obsługa i bogate zaplecze techniczne zagwarantują sukces Państwa imprezy.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą organizacji pikników.

Hotel Boss*** w Warszawie gwarantuje doskonałą organizację i świetną zabawę. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu - wystarczy dokonać rezerwacji terminu, a my zajmiemy się resztą - zaproponujemy wyjątkowe menu i napoje, pomożemy w wyborze oprawy muzycznej oraz zadbamy o wyjątkowy komfort i atrakcje dla Państwa Gości.

Udogodnienia

innowacyjna gospodarka hotel boss europejski fundusz rozwoju regionalnego