Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Imprezy szkolne - bal maturalny, studniówka

Fotolia_122809290_Subscription_Monthly_M_1

W życiu każdego ucznia nadchodzi ten wyjątkowy moment – studniówka. Stanowi symboliczny koniec pewnego etapu w życiu. Od tej pory uczniowie wkraczają w dorosłe życie – czeka na nich nowa uczelnia, praca, założenie rodziny. Jeszcze tylko zdać maturę i można zaczynać najdłuższe wakacje w życiu! Jest co świętować – wiele godzin spędzonych nad książkami, na pisaniu rozprawek i rozwiązywaniu działań matematycznych w końcu się opłaciły!

Jeżeli więc szukacie wymarzonej sali do organizacji swojej szkolnej imprezy, to dobrze trafiliście. Jako specjaliści w dziedzinie wyprawiania różnego rodzaju imprez zajmujemy się przygotowaniem przyjęć szkolnych. Organizacja studniówki, balu maturalnego czy imprezy klasowej to dla nas przyjemność i prawdziwa pasja! Dopilnujemy, by impreza w pełni spełniała Wasze oczekiwania – wszystko po to, by godnie świętować włożony w swoją edukację wysiłek!

Dla odliczających dni do matury proponujemy zabawę w Restauracji Malinowej lub Starym Młynie. Bardziej kameralne imprezy organizujemy w Chacie Grillowej, Karczmie Góralskiej lub w jednej z sal konferencyjnych w naszym warszawskim Hotelu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez firmę Funky DJs na jednej ze studniówek w Hotelu Boss. 

Udogodnienia

innowacyjna gospodarka hotel boss europejski fundusz rozwoju regionalnego