Masz pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Nasz wykwalifikowany personel natychmiast zajmie się Twoim zapytaniem!

 

Kontakt
Dane GPS

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
ul. Żwanowiecka 20
04-849 Warszawa
NIP 952-11-09-336
REGON 012126803
KRS 0000028092 wydany przez Sąd Rejonowy w Warszawie 

N - 52.177827
S - 21.210995
hotelboss@hotelboss.pl  

tel. +48 22 51 66 100
tel. +48 22 51 66 200
fax +48 22 872 96 92

 

SGB - Bank S.A.
nr rachunku 59 1610 1247 2064 0210 0526 0001

 

 

 

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Sp. z o.o. należy do sieci hoteli niezależnych Silfor.

www.silfor.pl

 

 

 

 

  Dojazd z Hotelu do Centrum Warszawy

  Dojazd z Hotelu na Lotnisko

Pobierz mapę dojazdu (.pdf)

Kierownicy Działów:

Kierownik Recepcji
Kamila Dolińska
kamila.dolinska@hotelboss.pl
Zastępca Kierownika Recepcji
Anna Jaczewska
anna.jaczewska@hotelboss.pl
tel. 22 51 66 100/200
Szef Kuchni
Mariusz Okrasa
mariusz.okrasa@hotelboss.pl
Kierownik Serwisu Gastronomicznego
Grzegorz Cichocki
grzegorz.cichocki@hotelboss.pl
Kierownik Działu Technicznego
Andrzej Oleśkiewicz
andrzej.oleskiewicz@hotelboss.pl
Kierownik ds. Konferencji i Bankietów
Krzysztof Maciejczyk
krzysztof.maciejczyk@hotelboss.pl
Kierownik Służby Pięter
Mariola Malczyk
mariola.malczyk@hotelboss.pl
Dyrektor Operacyjny
Renata Domżałowicz
renata.domzalowicz@hotelboss.pl


Dział Marketingu i Sprzedaży:

Specjalista ds. Sprzedaży
Aneta Bedyńska
aneta.bedynska@hotelboss.pl
tel. 22 51 66 318
Specjalista ds. Sprzedaży
Olga Szczepańska
olga.szczepanska@hotelboss.pl
tel. 22 51 66 321
Specjalista ds. Sprzedaży
Anna Altdorfer-Banaszek
anna.altdorfer@hotelboss.pl
tel. tel. 22 51 66 301
Event Manager
Katarzyna Parzyszek
katarzyna.parzyszek@hotelboss.pl
tel. 22 51 66 319
Kierownik Działu Sprzedaży Aktywnej
Magdalena Gołasiewicz
magdalena.golasiewicz@hotelboss.pl
tel. kom. 604 537 437, tel. 22 51 66 302

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Uwaga Do prawidłowego działania tego serwisu wymagana jest akceptacja plików cookie. Pliki te wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach statystycznych. Twoja przeglądarka internetowa umożliwa wyłączenie obsługi tych plików.

Zamknij