Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Apartament a pokój hotelowy - czym się różnią?

Gdy Wasza praca wymaga częstych podróży służbowych albo po prostu lubicie zwiedzać i chętnie zatrzymujecie się w nowych miejscach na noc, na pewno chcielibyście wiedzieć, czym różni się standardowy pokój hotelowy od apartamentu i przez jakie aspekty warunkowana jest różnica w cenie.

Okres sylwestrowych szaleństw sprzyja potraktowaniu pobytu na terenie hotelu jako nietypowej atrakcji. Dlatego warto poznać podstawowe różnice i zdecydować się na opcję, która pozwoli zrealizować wybraną koncepcję.

Pokoje hotelowe Warszawa

Standardowy pokój w Hotelu Boss jest dostępny w trzech wariantach: jedno, dwu lub trzyosobowym. W wyposażeniu każdego z nich znajdziemy telewizor, klimatyzację, suszarkę do włosów, telefon i oczywiście Wi-Fi. Duża dostępność pokoi i ich przystępna cena to dobry wariant, gdy nie planujemy traktować pobytu w hotelu jako głównej atrakcji podczas naszego pobytu.

Niższa cena nie oznacza jednak, że warunki będą nieatrakcyjne. Każdy hotel posiada swój charakterystyczny wystrój, a wyznacznikiem komfortu jest posiadana ilość gwiazdek. Im ich więcej, tym bardziej ekskluzywny jest hotel, a zatem także standard każdego pokoju.

Apartament Warszawa

Wybierając apartament, możemy liczyć na zdecydowanie większy metraż i atmosferę małego mieszkania, gdyż zazwyczaj składa się minimum z dwóch pomieszczeń. Poza sypialnią znajdziemy w nim oddzielny salon, w którym można się zrelaksować przy telewizorze, dużą łazienkę, idealną dla kilku osób, lodówkę i pełne wyposażenie w połączeniu z dbałością o doznania estetyczne.

Wyższy standard wykończenia od pokoju hotelowego sprawia, że zwiększa się poczucie luksusu oraz pełnej swobody, które mogą być kluczowe dla najbardziej wymagających gości. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić znajomych i zorganizować w apartamencie kameralne spotkanie.

Jeżeli pobyt jest czysto biznesowy, nie musimy martwić się o oddzielną przestrzeń do pracy czy dostęp do sejfu – są na terenie apartamentu.

Apartament a pokój hotelowy - co wybrać?

Głównym czynnikiem przy wyborze jest właściwie sam cel wynajęcia pokoju lub apartamentu w hotelu. Jeżeli chcemy jedynie przenocować w wygodnych warunkach podczas służbowej podróży i nie jesteśmy nastawieni na dłuższy wypoczynek, pokój w pełni spełni swoją funkcję.

Apartament to świetny wybór na dłuższy pobyt bądź gdy jesteśmy z rodziną, więc liczy się przestrzeń oraz dostęp do większej ilości udogodnień, aby każdy poczuł się komfortowo.

Sprawdzi się też w przypadku niecodziennego pomysłu na spędzenie czasu ze znajomymi, gdy chcemy na przykład podzielić się wyższymi kosztami, ale wspólnie skorzystać z hotelowych atrakcji i mieć do dyspozycji wyjątkową przestrzeń.

Także miłośnicy relaksu w eleganckich wnętrzach, chętniej wybiorą apartament w wysokim standardzie, który mogą mieć w całości dla siebie.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020