Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Apartament

p1-1 Panorama_1

Nasz komfortowy apartament to propozycja dla najbardziej wymagających gości. Przestronne wnętrza pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki zapewniają wysoki standard pobytu zarówno w podróży służbowej, jak i podczas turystycznego wyjazdu. Wygodny układ pomieszczeń pozwala rozgościć się i w pełni wypocząć po zwiedzaniu Warszawy lub dniu wypełnionym spotkaniami biznesowymi. Apartament przeznaczony jest dla 2-4 osób, świetnie sprawdzi się dla rodzin podróżujących z dziećmi oraz wszystkich, którzy oczekują od hotelu ekskluzywnych wnętrz i wyjątkowego komfortu.


Wyposażenie

Telewizor LCD
Telefon
Klimatyzacja
Bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi  i przewodowy)
Lodówka
Łazienka z prysznicem i wanną
Suszarka do włosów
Zestaw do prasowania
Sejf

WIRTUALNY SPACER


Galeria

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020