Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Animacje dla dzieci

Kreatywne animacje dla dzieci

Planujesz zorganizować naprawdę wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka? Szukasz sprawdzonych atrakcji dla najmłodszych podczas organizacji wesela, chrzcin lub komunii? A może potrzebujesz dobrej zabawy odpowiedniej opieki podczas pikników rodzinnych, eventów lub innych imprez?


Nie mogliście trafić lepiej! I na pewno potwierdzą to Wasi przyjaciele, których dzieci miały okazję uczestniczyć w  zabawach organizowanych przez Enjoy dla dzieci.Autentyczni specjaliści w organizowaniu animacji oraz niezwykłych pokazów magii i iluzji dla najmłodszych widzów.
Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi (każdy z naszych animatorów posiada kierunkowe wykształcenie pedagogiczne, a nie kurs internetowy) pozwala na przygotowanie wyjątkowych scenariuszy atrakcji na każdą okazję – urodziny, imieniny, wesela, komunie, chrzciny, spotkania rodzinne, firmowe pikniki, koncerty, imprezy firmowe lub warsztaty w żłobkach i przedszkolach.Z całą pewnością kreatywne animacje dopełnią każde wyjątkowe przyjęcie.
Polecamy https://animacje.enjoy-school.pl/Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020