Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Kino - Stacja Falenica

KSF_1

Współpraca Hotelu Boss z kultowym wawerskim kinem - Stacja Falenica

Z przyjemnością informujemy, że Hotel Boss i Stacja Falenica są partnerami.

Stacja Falenica to jedna z ikon południowej Warszawy. To wyjątkowe kino, które mieści się w prawie stuletnim dworcu. To także klimatyczna księgarnia z autorskim wyborem książek najlepszych niezależnych oficyn w kraju. Od niedawna Stacja Falenica zaprasza też do nowej kameralnej sali kinowej oraz do Wieży Sztuki – świeżo zagospodarowanej przestrzeni w dworcowej wieży, oddanej do dyspozycji lokalnej społeczności i artystów, w której też odbywają się zajęcia warsztatowe. Będąc w tej części Wawra, nie można przegapić wizyty w Kinokawiarni Stacja Falenica.

Oferta specjalna dla Gości Hotelu - na hasło "Hotel Boss” mogą Państwo kupić bilet normalny w cenie biletu ulgowego. 

Zapraszamy!

STACJA FALENICA_logo

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020