Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Kręgle

Niebanalny pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółmi? U nas wszystko jest możliwe! Zapraszamy do oryginalnego klubu Retro stylizowanego na szalone lata 20., mieszczącego się na poziomie -1 w Hotelu Boss***. W klubie znajdują się dwa tory bowlingowe i inne gry towarzyskie: rzutki, cymbergaj i piłkarzyki. Goście mają do swojej dyspozycji również parkiet taneczny w stylu disco oraz w pełni wyposażony bar.

Powierzchnia naszego klubu to aż 350 m², co tworzy dogodne warunki do realizacji wielu ciekawych imprez. To idealne miejsce, w którym można zorganizować zarówno uroczysty bankiet, wieczór integracyjny, jak również wieczorek taneczny.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020