Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Catering na imprezy okolicznościowe - kiedy warto?

Korzystanie z usług firm cateringowych z roku na rok cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Gotowe dania zamawiane są zarówno na imprezy rodzinne, takie jak chrzciny czy wesele, jak i firmowe czy w gronie przyjaciół. Kiedy warto skorzystać z tego typu oferty? Co wziąć pod uwagę wybierając firmę cateringową?

Dlaczego warto skorzystać z cateringu na imprezę?

Catering na imprezę okolicznościową to rozwiązanie, które ma całe mnóstwo zalet. Oto najważniejsze z nich:

  • Decydując się na zamówienie cateringu, oszczędza się czas, który należałoby poświęcić na skompletowanie menu, zakupy spożywcze, gotowanie poszczególnych potraw, a następnie serwowanie ich gościom w czasie imprezy. Pracownicy firm cateringowych dostarczają zamówione menu pod wskazany adres i zajmują się kompleksową obsługą kulinarną eventu.
  • Catering to oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Wynika to z tego, że osoby zatrudnione w firmach cateringowych kupują niezbędne produkty po cenach hurtowych. Jako że mają oni wieloletnie doświadczenie, wiedzą dokładnie jakiego rodzaju wyroby będą im potrzebne. Warto wspomnieć tutaj także o oszczędnościach związanych z prądem i gazem, które należałoby zużyć w celu przygotowania dań na imprezę.
  • Firmy cateringowe są w stanie skomponować menu dostosowane do potrzeb poszczególnych uczestników wydarzenia, z uwzględnieniem zarówno ich gustów, jak i specjalnych potrzeb żywieniowych (mowa tu między innymi o diecie wegetariańskiej, wegańskiej czy bez laktozy).
  • Dania serwowane przez firmy cateringowe nie tylko doskonale smakują, lecz również efektownie się prezentują, dzięki czemu na długi czas zapadną w pamięci zaproszonych gości.

Jak wybrać dobrą firmę cateringową?

Czym kierować się przy wyborze firmy cateringowej? Tym, co powinno ją wyróżniać jest między innymi kompleksowość usług. Ważne, aby nie tylko przygotowywała i serwowała ona posiłki, lecz dbała również o kwestie związane z organizacją imprezy, takie jak wypożyczenie zastawy stołowej, stołów i krzeseł. Oferowane przez taką firmę menu powinno być na tyle zróżnicowane, by odpowiadało różnym gustom i preferencjom smakowym uczestników eventu.

Catering na przyjęcia okolicznościowe z Hotelem Boss

Chcąc zorganizować przyjęcie okolicznościowe, takie jak chrzciny, komunia czy rocznica ślubu, warto zapoznać się z ofertą, jaką przygotował warszawski Hotel Boss. Znaleźć można tu wyjątkowe propozycje menu, które wręcz idealnie nadają się na różnego rodzaju imprezy. Wchodzące w jego skład dania są przygotowywane pod okiem wykwalifikowanego szefa kuchni, na bazie najwyższej jakości składników. Nie tylko cieszą one oko, lecz również rozpieszczają podniebienie. Cena cateringu na imprezy okolicznościowe od Boss Hotel waha się od 145 do 170 złotych. Oferta dotyczy zamówień dla minimum 15 osób. Należy je złożyć z 3 - dniowym wyprzedzeniem i opłacić w całości przed dokonaniem dostawy. Jej koszt jest ustalany indywidualnie, w zależności od adresu.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020