Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Catering wigilijny – oszczędność czasu i zmartwień

Catering wigilijny – oszczędność czasu i zmartwień

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i odpoczynku. Spędzamy go w gronie najbliższych, ubieramy wspólnie choinkę, zasiadamy razem do wigilijnej kolacji, dzielimy się opłatkiem i wręczamy sobie prezenty. Wielu osobom Święta kojarzą się jednak z zamieszaniem, zakupami i długimi godzinami spędzonymi w kuchni. Czy można tego uniknąć? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy jak zaoszczędzić czas i ograniczyć stres związany z czasochłonnymi przygotowaniami do wigilijnej kolacji. Zapraszamy do lektury!

Catering wigilijny dla zapracowanych

W okresie Świąt Bożego Narodzenia szczególnie ważna jest harmonia i dobra atmosfera w domu – powinniśmy przeżywać je w spokoju z dala od stresu, negatywnych emocji i trudu życia codziennego. Nie zawsze jest to łatwe zadanie, ponieważ przygotowania do Świąt potrafią być stresujące. Piętrzące się obowiązki, porządki, zakupy i kolejki w sklepach potrafią skutecznie popsuć świąteczny nastrój i nie mają nic wspólnego ze spokojem i radością. W wielu polskich domach w świąteczną tradycję wpisane jest zamieszanie wokół przyrządzania wigilijnych potraw. Przygotowanie kolacji składającej się z 12 dań to wyzwanie, które potrafi zmęczyć nawet najlepszych i doświadczonych kucharzy. Przed wigilią to zadanie najczęściej spoczywa na barkach gospodyni, która i bez tego ma pełne ręce roboty. 12 świątecznych potraw to jednak nie wszystko – w wigilijnym menu znajdują się przecież także ciasta i słodkości. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi catering wigilijny, który możemy zamówić do naszego domu. Z roku na rok coraz więcej polskich rodzin decyduje się na takie rozwiązanie. Co zyskujemy, zamawiając catering wigilijny? Przede wszystkim pewność, że świąteczne potrawy się udadzą i będą gotowe na wigilijną kolację. Co więcej, oszczędzimy czas i nerwy, a często także pieniądze.

Catering wigilijny – oszczędność jedzenia

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia są czasochłonne i potrafią być sporym obciążeniem dla domowego budżetu. Wiele osób myśli, że nie stać ich na catering wigilijny. Jeśli przyjrzymy się temu bliżej, często okazuje się, że jest to tańsze rozwiązanie niż samodzielne przygotowanie dla całej rodziny wigilijnej kolacji składającej się z 12 świątecznych potraw i kilku ciast. Podczas świątecznych zakupów zdarza nam się kupować więcej jedzenia na zapas, by uniknąć ponownych wizyt w sklepie. W efekcie często okazuje się, że kupiliśmy za dużo i żywność się marnuje. Catering wigilijny pozwoli nam tego uniknąć. Jeśli podliczymy pieniądze wydane na świąteczne zakupy, benzynę i czas, jaki spędziliśmy w sklepach oraz w kuchni może się okazać, że tańszym rozwiązaniem jest zamówienie gotowych dań ze sprawdzonej restauracji.

Catering wigilijny – organizacja wigilii dla małej rodziny

Organizacja wigilii dla małej rodziny także nie jest prostym zadaniem. Trudno ocenić, jak dużo produktów kupić, by wszyscy mogli się najeść, a jedzenie się nie zmarnowało. Firmy cateringowe i dobre restauracje mają doświadczenie w przygotowywaniu i dostarczaniu świątecznych potraw. Zamawiając catering wigilijny, możemy zapoznać się ze specjalnie przygotowanym na tę okazję menu i wybrać opcję, która będzie odpowiadać wielkości naszego przyjęcia i liczbie gości. Posiłki zostaną dostarczone na umówioną godzinę, dzięki czemu będziemy mogli wypocząć i poczuć prawdziwie rodzinne Święta Bożego Narodzenia w spokojnej i magicznej atmosferze bez spędzania długich godzin w kuchni i stresowania się, że z czymś nie zdążymy.

Catering wigilijny – wigilia firmowa

Karp po żydowsku, śledzie w śmietanie, barszcz z uszkami i sałatka jarzynowa na wigilii firmowej? Tak! Catering wigilijny sprawi, że prawdziwie świąteczną atmosferę będziemy mogli poczuć także w pracy, świętując i dzieląc się opłatkiem z przełożonymi i współpracownikami.

Catering wigilijny Warszawa

Catering wigilijny najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem. Świąteczne potrawy możesz zamówić z Hotelu Boss – doświadczeni kucharze z przyjemnością przygotują dla Ciebie tyle potraw wigilijnych, ile potrzebujesz, a wszystkie dania będą dostarczone do Twojego domu na czas. Niech te Święta będą wyjątkowe nie tylko dla gości, lecz także dla gospodarzy. Życzymy spokojnych, rodzinnych Świąt pełnych miłości, radości i odpoczynku!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020