Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Eventy hybrydowe - na czym to polega?

Mianem eventu hybrydowego określa się wydarzenie realizowane na żywo, które łączy w sobie elementy stacjonarne oraz wirtualne. Sprawia to, że uczestnicy mogą w im brać udział bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajdują. Eventami hybrydowymi mogą być konferencje, seminaria, targi czy warsztaty.

Jak stworzyć udany event hybrydowy?

Oto kilka wskazówek, które mogą się okazać pomocne dla firm organizujących wydarzenie hybrydowe:

  • Pierwszym krokiem jest wyznaczenie celów biznesowych i określenie sposobów oceny powodzenia eventu. W znaczącej części przypadków jest to liczba leadów, jaka trafia do organizatorów z wydarzenia hybrydowego. Oprócz tego, warto dokonać pomiaru ogólnych statystyk zaangażowania w event, takich jak frekwencja, satysfakcja uczestników czy Wskaźnik Rekomendacji Netto.
  • Kluczem do udanego eventu hybrydowego jest również skonfigurowanie kwestii technicznych. Niezbędne jest tu znalezienie platformy umożliwiającej organizację wydarzenia hybrydowego zarówno na małą, jak i dużą skalę. Powinna ona pozwalać transmitować różne serie i dzielić event na mniejsze grupy.
  • Planując wydarzenie hybrydowe, pod uwagę należy wziąć przestrzeń zarówno fizyczną, jak i wirtualną. Jeżeli chodzi o pierwszą z nich, powinna być ona na tyle duża, aby pomieściła zarówno prelegentów, jak i uczestników. Gdy do czynienia mamy ze złożonym harmonogramem, warto rozważyć organizację kilku wydarzeń w różnych strefach czasowych lub dokonać analizy zarejestrowanych uczestników i dostosować event do czasu, który odpowiada większości grupy.

Eventy hybrydowe w Hotelu Boss

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować event hybrydowy? Zapoznaj się z ofertą, jaką przygotował Hotel Boss! Oferowana przez niego usługa polega na tym, że obraz z sali jest streamowany na dedykowaną platformę lub inne, wskazane przez Klienta miejsce. Hotel wykorzystuje najnowsze technologie transmisji obrazu i dźwięku w jakości telewizyjnej. Dzięki stabilnemu łączu internetowemu, możliwa jest ciągła, bezpieczna realizacja wydarzenia.

Wirtualny event realizowany w Hotelu Boss może obejmować:

  • Streaming — to opcja realizacji spotkania, konferencji online i przekazu transmisji live do nawet kilku tysięcy odbiorców. Hotel gwarantuje w pełni profesjonalną realizację wraz z brandingiem klienta, wypuszczaniem multimediów oraz łączeniem prelegentów online. Przekaz jest streamowany na stronę internetową Klienta oraz serwisy internetowe YouTube, Vimeo oraz Facebook. Ta opcja obejmuje możliwość stworzenia dedykowanej platformy eventowej.
  • Webinar — jego celem jest profesjonalna realizacja wydarzenia wraz z brandingiem, przebitkami i prezentacją materiałów multimedialnych. Prelegenci są tu prezentowani w jakości studyjnej, a wszyscy goście mają możliwość zabierania głosu. Webinar może być transmitowany zarówno na stronę www klienta, jak i na dowolną platformę.
  • Webinar z tłumaczeniem — rozwiązanie dedykowane spotkaniom międzynarodowym, obejmujące tłumaczenie symultaniczne na wiele języków dla dużej ilości uczestników.

Hotel Boss zapewnia uczestnikom eventu hybrydowego nocleg, pełne wyżywienie, profesjonalny sprzęt, pomoc techniczną oraz wsparcie wykładowców.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020