Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Galeria

CHATA GRILLOWA

Wszystkim miłośnikom charakternej stylistyki na pewno spodoba się nasza Chata Grillowa, która jest częścią naszego warszawskiego Hotelu Boss. Zorganizowana tutaj impreza w plenerze może być równie atrakcyjna, co w wykwintnej restauracji. Jeżeli szukają Państwo miejsca, które zachwyci swoim wystrojem oraz pozwoli na wspólne spędzenie czasu w miłym towarzystwie i przy ulubionych potrawach – nasza propozycja jest dla Państwa. Jak łatwo można zauważyć, lokal, o którym tu mowa, to doskonałe miejsce do organizacji spotkania klasowego, rodzinnego bądź np. celebracji urodzin i innych ważnych okazji w gronie znajomych. Zapraszamy!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020