Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Galeria

KARCZMA GÓRALSKA

Lubią Państwo tradycyjne potrawy i biesiadę, której wręcz nie chce się kończyć? Nasz warszawski Hotel Boss to również Karczma Góralska, będąca miejscem idealnym do organizacji różnego typu imprez. Wspaniały, klimatyczny wystrój, który sprzyja dobrej zabawie oraz przepyszna, tradycyjna kuchnia – na pewno nie tylko my uważamy, że to najlepszy przepis na sukces każdej imprezy. Drewniane elementy wystroju oraz dodatki, nawiązujące do polskiego folkloru, tylko dodają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Zapraszamy do przekonania się na własne oczy!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

innowacyjna gospodarka hotel boss europejski fundusz rozwoju regionalnego