Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Galeria

RESTAURACJA MALINOWA

Poszukują Państwo eleganckiego miejsca z klasą, gdzie można zorganizować przyjęcie rodzinne, imprezę klasową bądź spotkanie z przyjaciółmi? Restauracja Malinowa, mieszcząca się w naszym warszawskim hotelu, to miejsce, którego Państwo potrzebują. Luksusowe wnętrze, połączone z wykwintną i przede wszystkim przepyszną kuchnią, serwowaną przez naszych najlepszych kucharzy to propozycja nie do odrzucenia. W celu ustalenia szczegółów oraz zarezerwowania dogodnego terminu zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy również do zapoznania się z fotografiami, przedstawiającymi nasz lokal.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020