Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Galeria

STARY MŁYN

Zapraszamy do odwiedzenia tego klimatycznego, niesamowitego miejsca, jakim bez wątpienia jest nasz Stary Młyn w Warszawie. To lokal, w którym nie da się nie zakochać – pełen naturalnego drewna ma w sobie ogromny potencjał. Stanowi doskonałą propozycję na organizację wesela – oferuje swoim Gościom wiele miejsca i wprowadza świetną atmosferę. Dodatkowo miejsce to jesteśmy w stanie pięknie udekorować zgodnie z życzeniem naszego Klienta. 
Poniżej mogą Państwo obejrzeć przykładowe zdjęcia, prezentujące ten lokal. W celu uzyskania informacji o wolnych terminach zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020