Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Gdzie zorganizować imprezę firmową w Warszawie?

Nadszedł czas na integrację pracowników. Wiadomo, w firmie spędza się połowę swojego życia, dlatego też atmosfera powinna być luźna, miła, no i powiedzmy sobie wprost – prawie jak podczas rodzinnej uroczystości. Jakie miejsce wybrać na organizację imprezy firmowej? Czy stolica ma w swojej ofercie niebanalne miejsca, które sprawdzą się w 100% i które sprawią, że będzie to impreza stulecia, na miarę Projekt X?

Impreza integracyjna czas start!

W Warszawie nie brakuje miejsc, w których można zorganizować niezapomnianą imprezę firmową. Z pewnością znajdą coś dla siebie, zarówno firmy zatrudniające kilkudziesięciu pracowników, jak i te, które na swoim pokładzie mają setki osób. Wszystko zależy od upodobań właścicieli i specyfikacji danej firmy. Impreza zakończona ogniskiem? A może coś, co sprawi, że adrenalina będzie buzować w żyłach? To co, gotowi poznać te miejsca? Ruszamy!

Paintball

To propozycja dla miłośników aktywnych rozgrywek. Ruch na świeżym powietrzu z pewnością nikomu nie zaszkodzi, a pozwoli na jeszcze większą integrację zespołu. Fakt, może to być trochę bolesne, ale gwarantujemy, że zabawa jest przednia. Chociaż przez chwilę można poczuć się jak w wojsku. W końcu bieganie w strojach moro po lesie bądź jakichś opuszczonych fabrykach to klimaty niczym z filmów akcji. Adrenalina i dużo śmiechu gwarantowane!

Grill

To pomysł dla osób, które lubią klasyczne biesiadowanie przy dobrym jedzeniu z rusztu. W Warszawie bez problemu znajdzie się kilka takich miejsc, które oferują przestrzeń na organizację grilla. Jak lepiej zintegrować zespół niż przy dobrej karkówce, piwie i innych przysmakach? Aż czujemy ten wspaniały zapach, a Ty?

Ognisko

Pomyślicie sobie zapewne, że to to samo, co grill. Otóż możemy śmiało powiedzieć, że nie. Ognisko to zupełnie inny klimat. Tutaj za pieczenie kiełbasek odpowiada każda osoba. To pomysł na imprezę firmową, który nie pogardzi również gitarą i śpiewaniem starych hitów wokół ogniska. To magia chwili, którą z pewnością cały zespół zapamięta na długo.

Karaoke

To pomysł dla odważnych, ale przecież dookoła sami swoi, to czego się tu obawiać? Nic nie jednoczy bardziej niż wspólne krzyczenie do mikrofonu „Małgośka, mówią mi, on nie wart żadnej łzy…” lub „Parostatkiem w piękny rejs, statkiem na parę w piękny rejs..” Też to już sobie nucicie? Nie ma na co czekać. Mikrofony w dłoń i do integracji przystąp!

Kajaki

Opcja, której nie da się wykorzystać o każdej porze roku, ale gdy pojawią się już pierwsze ciepłe promienie słońca, to będzie jak znalazł. Wyścigi kajakami to propozycja dla osób, które lubią adrenalinę, wyzwania i nie boją się ryzyka. Bo co może być lepszego od zajęcia wyższego miejsca niż szef? Oczywiście teraz sobie żartujemy, ale według nas to pomysł, który warto wziąć pod uwagę podczas organizacji imprezy firmowej. Na pewno nie pożałujecie!

To co, któraś z naszych propozycji przypadła Wam do gustu? Jesteśmy przekonani, że tak! To niebanalne opcje na organizację imprezy firmowej, które pozwolą na integrację działu i pokazanie, że każdy może bawić się równie świetnie, niezależnie od stanowiska, które obejmuje na co dzień w pracy.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020