Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla Dziecięcego Centrum Transplantacji IPCZD

plakat_jazz

Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla Dziecięcego Centrum Transplantacji IPCZD

Już po raz trzeci, zapraszamy na koncert - Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla Dziecięcego Centrum Transplantacji IPCZD, który odbędzie się w 20.01.2019 r. o godzinie 17.30.

Na tym niezwykłym koncercie wystąpią znakomici Artyści jazzowi: Adam Baldych Music z pianistą Krzysztofem Dysem, Monika Borzym ze swoim zespołem oraz Kasia Pietrzko Music Trio.

Celem koncertu jest szerzenie idei transplantacji oraz wsparcie dla Dziecięcego Centrum Transplantacji w Centrum Zdrowia Dziecka, w którym leczone są dzieci wymagające przeszczepienia narządów.

Do zobaczenia 20.01.2019 r., o godz. 17:30
w Hotelu Boss***

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

innowacyjna gospodarka hotel boss europejski fundusz rozwoju regionalnego