Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Imprezy firmowe i spotkania integracyjne

restauracja_2

Co jest świetną okazją do bliższego poznania się pracowników danego zespołu? Oczywiście firmowe imprezy integracyjne! Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu spotkań tego typu, profesjonalna obsługa, odpowiednio przygotowane sale oraz komfortowe noclegi to gwarancja świetnej zabawy i profesjonalnej obsługi.

Jeżeli w życiu Państwa firmy dzieje się coś wyjątkowego i chcecie odpowiednio uczcić sukces lub zadbać o właściwą atmosferę wśród Państwa pracowników - skorzystajcie z naszej oferty na spotkania integracyjne. Imprezy firmowe oraz bankiety w warszawskim Hotelu Boss*** to świetna okazja na lepszą integrację i miłe spędzenie czasu we własnym gronie. Po całym dniu szkoleń możemy zorganizować dla Państwa spotkanie, podczas którego odbędzie się uroczysta kolacja, grill lub ognisko. W naszym Hotelu można także rozegrać turniej w kręgle, rzutki, piłkarzyki, cymbergaja, czy też zorganizować dyskotekę.

Do dyspozycji naszych Gości są przestronne sale, które podczas spotkania pomieszczą od kilkunastu do kilkuset osób. Dzięki klimatyzacji oraz odpowiedniej dekoracji staną się wspaniałym miejscem do świętowania i hucznej zabawy. Państwa uwadze polecamy również znajdujące się na terenie hotelu - Karczmę Góralską, Chatę Grillową, Restaurację Stary Młyn, Restaurację Malinową, Altanę Biesiadną oraz stylizowany na lata 20. Klub Retro.

Mamy również bogate doświadczenie w organizacji integracyjnych spotkań firmowych na świeżym powietrzu. Idealne położenie Hotelu Boss*** pośród lasów sosnowych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w Warszawie nadaje naszym imprezom niepowtarzalnego klimatu. Malownicza sceneria, dobre jedzenie, profesjonalna obsługa i bogate zaplecze techniczne zagwarantują sukces Państwa imprezy.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą organizacji pikników firmowych.

Hotel Boss*** w Warszawie gwarantuje doskonałą organizację i świetną zabawę podczas firmowej imprezy integracyjnej. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu - wystarczy dokonać rezerwacji terminu, a my zajmiemy się resztą - zaproponujemy wyjątkowe menu i napoje, pomożemy w wyborze oprawy muzycznej oraz zadbamy o wyjątkowy komfort i atrakcje dla Państwa Gości.
phone_small     +48 22 51 66 100 , +48 22 51 66 200
Mail-small    hotelboss@hotelboss.pl 
Mail-small    sprzedaz@hotelboss.plNewsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020