Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Imprezy okolicznościowe - komunie, urodziny, jubileusze

DSC_3777

Zastanawiają się Państwo, gdzie najlepiej urządzić przyjęcie w Warszawie? Proponujemy piękną i estetycznie udekorowaną salę, w której bez problemu pomieści się cała rodzina lub grono przyjaciół. Niezależnie od okazji, obsługa naszego hotelu zawsze dba o to, by imprezy okolicznościowe odbywające się na miejscu w pełni spełniały oczekiwania organizatorów i umożliwiały biesiadnikom delektowanie się swoim towarzystwem i wspólnie spędzonym czasem.

Zespół specjalistów zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych w naszym hotelu to wykwalifikowana kadra ludzi, którzy perfekcyjnie przygotują każdą uroczystość. Organizujemy niezapomniane spotkania urodzinowe, rocznice, chrzciny, komunie i wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne. Jeżeli wielkimi krokami zbliża się jakaś ważna okazja – zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów organizacyjnych. Mogą być Państwo pewni, że dopilnujemy, by wszystko było po Państwa myśli.

Wiemy dokładnie, jak powinna być zaplanowana każda impreza okolicznościowa. Nasza wyśmienita kuchnia, profesjonalna i serdeczna obsługa oraz stylowy wystrój wnętrz sprawią, że ten szczególny dzień, który zechcą Państwo u nas świętować, na długo pozostanie w pamięci Państwa i zaproszonych Gości.

phone_small     +48 22 51 66 100 , +48 22 51 66 200
Mail-small    hotelboss@hotelboss.pl


Mail-small    sprzedaz@hotelboss.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020