Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Imprezy Szkolne – Studniówka, Bal Maturalny

Organizacja studniówki, balu maturalnego czy imprezy klasowej to dla nas przyjemność i prawdziwa pasja! Dopilnujemy, by każda studniówka lub inna impreza szkolna w pełni spełniała Wasze oczekiwania – wszystko po to, by godnie świętować włożony w swoją edukację wysiłek!

grafika_15

W życiu każdego ucznia nadchodzi ten wyjątkowy moment – studniówka. Stanowi symboliczny koniec pewnego etapu w życiu. Od tej pory uczniowie wkraczają w dorosłe życie – czeka na nich nowa uczelnia, praca, założenie rodziny. Jeszcze tylko zdać maturę i można zaczynać najdłuższe wakacje w życiu! Jest co świętować – wiele godzin spędzonych nad książkami, na pisaniu rozprawek i rozwiązywaniu działań matematycznych w końcu się opłaciły!

Jeżeli więc szukacie wymarzonej sali do organizacji swojej studniówki, balu maturalnego, połowinek czy innej szkolnej imprezy, to dobrze trafiliście. Jako specjaliści w dziedzinie wyprawiania różnego rodzaju imprez zajmujemy się przygotowaniem przyjęć szkolnych. 

Dla odliczających dni do matury na niezapomnianą studniówkę proponujemy zabawę w Restauracji Malinowej lub Starym Młynie. Bardziej kameralne imprezy organizujemy w Chacie Grillowej, Karczmie Góralskiej lub w jednej z sal konferencyjnych w naszym warszawskim Hotelu.

Zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:

phone_small     +48 22 51 66 100 , +48 22 51 66 200
Mail-small    hotelboss@hotelboss.pl,

Mail-small    sprzedaz@hotelboss.pl


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020