Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Pikniki

pikniki_www

Najlepszy pomysł na spędzenie ciepłego dnia na świeżym powietrzu, to oczywiście piknik! Oferujemy kompleksową organizację i obsługę pikników firmowych, festynów oraz imprez masowych. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem takiego pikniku – począwszy od etapu planowania, aż do samej realizacji imprezy. Zorganizujemy wszelkiego rodzaju pikniki i imprezy plenerowe - zarówno dla firm, jak i dla rodzin, czy też grup przyjaciół.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, własna infrastruktura oraz zaplecze gastronomiczne zagwarantują Państwu konkurencyjne ceny i wysoką jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zabawa była bezpieczna i satysfakcjonująca, a naszym podstawowym celem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom.

Stworzymy dla Państwa wspaniałą atmosferę i zadbamy o to, aby wszyscy Goście wynieśli z imprezy niezapomniane wrażenia. Realizujemy najbardziej niestandardowe pikniki plenerowe, mając na uwadze potrzeby naszych Gości, a także wprowadzając w życie ich pomysły.

Dzięki rozległemu terenowi zielonemu, wszystkie nasze eventy są udane i pełne atrakcji. Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, a kwestie organizacyjne dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Do dyspozycji Gości oddajemy piękny, w pełni zagospodarowany teren piknikowy o powierzchni 
1 ha oraz teren piknikowy z boiskiem do piłki nożnej i nasze budynki:

- Restaurację Stary Młyn
- Karczmę Góralską
- Chatę Grillową
- Altanę biesiadną

Na specjalne życzenie możemy zorganizować transport, zaplecze techniczne, ochronę i opiekę medyczną. Współpracujemy również z wieloma partnerami, którzy zajmują się organizacją najróżniejszych atrakcji (imprezy tematyczne, zabawy teambuildingowe itp.)

Pikniki firmowe dla pracowników i ich rodzin są znakomitym sposobem na kreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Taka impreza odbywająca się w otoczeniu malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w Warszawie i przy kompleksowej obsłudze ekipy pracującej w Hotelu Boss*** na długo pozostanie w Państwa pamięci.

phone_small     +48 22 51 66 100 , +48 22 51 66 200
Mail-small    hotelboss@hotelboss.pl sprzedaz@hotelboss.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020