Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Konferencje

Sala Koralowa

Formularz ofertowy
IMG_4195
IMG_4194
IMG_4190

Podstawowe informacje

Powierzchnia: 27 m2
Wysokość: 3,00 m
Długość x szerokość: 7,00 m x 3,90 m
Poziom: 1 piętro
Specyfikacja: pobierz

Prezentujemy Państwu kameralne pomieszczenie, w którym z powodzeniem można zorganizować szkolenie czy spotkanie służbowe. Sala koralowa, umieszczona w trzygwiazdkowym Hotelu Boss, zapewnia komfortowe warunki do prowadzenia rozmów biznesowych.

Klimatyzowana Sala Koralowa to miejsce, w którym swobodnie zmieści się 20 osób. W pomieszczeniu znajdują się duże okna zapewniające dostęp do naturalnego światła, co znacznie zwiększa komfort osób z niego korzystających.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty nie muszą martwić się Państwo o sprzęt i akcesoria, które umożliwią sprawne przeprowadzenie organizowanego spotkania.W zależności od potrzeb, mogą Państwo skorzystać z flipchartów, rzutnika multimedialnego, ekranu oraz sprzętu nagłaśniającego, który niekiedy okazuje się niezbędny, nawet w niewielkich pomieszczeniach. Dodatkowo, do Państwa dyspozycji pozostaje również szerokopasmowy Internet oraz kamera, dzięki której możliwe jest udokumentowanie spotkania.


phone_small     +48 22 51 66 100 , +48 22 51 66 200
Mail-small    hotelboss@hotelboss.pl

Wyposażenie sali

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE:

Ekran
Nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe
Zestaw video
Flipchart
Szerokopasmowy, symetryczny dostęp do Internetu
Klimatyzacja

USŁUGI DODATKOWE:

Rzutniki multimedialne (1000-2000 lumenów)
Monitor plazmowy 42 cali
Kamera cyfrowa Panasonic FullHD
Laptop
Możliwość organizacji tele/wideokonferencji
Możliwość zarejestrowania szkolenia do pliku dźwiękowego

Sala Koralowa

Pow. Wys. Dług. x Szer.
27 m2 3,0 m 7,0 m x 3,9 m 20 14 16 -

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020