Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Letnia oferta biznesowa Hotelu Boss

social_1

Letnia oferta biznesowa Hotelu Boss!

Coraz więcej przedsiębiorstw planuje spotkania biznesowe latem, szczególnie w lipcu i sierpniu. Piękna, słoneczna pogoda oraz odpowiednia przestrzeń, w której odbywa się szkolenie, zapewniają dobre samopoczucie uczestników, pozwalając na bardziej efektywne przekazywanie i przyswajanie informacji.

Idealnym miejscem, zapewniającym niepowtarzalny klimat każdego spotkania, jest Hotel Boss.

Oferujemy wynajem sal konferencyjnych różnej wielkości. Nasze nowoczesne centrum konferencyjne to profesjonalny personel oraz przestrzeń zaaranżowana z myślą o firmach.

Oferta Biznesowa - LATO 2019

Centrum konferencyjno – szkoleniowe Boss przygotowało specjalną ofertę dla firm. Już za 89 złotych netto za osobę, można zorganizować konferencję, bądź spotkanie branżowe, nawet podczas okresu wakacyjnego. Oferta obowiązuje w dniach 22 czerwca – 25 sierpnia 2019 roku.

W tym czasie, nasi Goście będą mogli skorzystać z komfortowej, klimatyzowanej sali oraz dwóch przerw kawowych, podczas których serwowane będzie ciasto pieczone w naszym hotelu lub orzeźwiające owoce sezonowe.

W ramach oferty nasi Goście będą też mogli  skorzystać z Restauracji Malinowej, serwującej lunch bufetowy. Zapewniamy także stały dostęp do sieci bezprzewodowej, darmowe miejsca parkingowe oraz możliwość skorzystania z sali fitness. W okresie wakacyjnym, dla naszych Gości przygotowaliśmy darmową strefę grillową oraz specjalnie przystosowane miejsce, w którym można rozpalić ognisko.

Oferta hotelu to nie tylko w pełni wyposażone sale konferencyjne, ale również komfortowe pokoje, w których można odświeżyć się po podróży oraz wypocząć.

Imprezy integracyjne

Prezentowany pakiet Lato 2019 obejmuje nie tylko organizację szkoleń czy spotkań w naszych salach konferencyjnych, ale również imprezy integracyjne, pozwalające budować relacje w zespole. W zależności od indywidualnych upodobań Gości, Hotel Boss podejmuje się organizacji spotkania w klimatycznych przestrzeniach, w których można pograć w kręgle, bądź swobodnie porozmawiać przy pysznym jedzeniu.

Hotel Boss mieszczący się w Warszawie to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych i integracyjnych, zarówno dla firm ze stolicy, jak i okolicznych miejscowości. Nasze doświadczenie pozwala nam zapewnić Gościom satysfakcję z pobytu.

Nowoczesne, w pełni wyposażone sale szkoleniowe na wynajem, komfortowe pokoje w standardzie trzygwiazdkowym oraz profesjonalna obsługa, czynią z naszego obiektu wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, z którego może skorzystać każda firma.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

innowacyjna gospodarka hotel boss europejski fundusz rozwoju regionalnego