Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Majówka w Warszawie - co zwiedzić, co robić?

Długi weekend majowy to znakomita okazja na wyjazd w gronie rodziny i przyjaciół. Zamiast wyjeżdżać za granicę, wolne dni spędzić można w naszym kraju, poznając lokalne atrakcje. Jednym z najciekawszych pomysłów na Majówkę jest zwiedzanie Warszawy. Jakie miejsca warto odwiedzić podczas takiego wyjazdu?

Co warto zobaczyć podczas majówki w stolicy Polski?

Godne polecenia atrakcje Warszawy, które warto zwiedzić w czasie długiego weekendu majowego to między innymi:

 • Pałac Kultury i Nauki — drugi pod względem wysokości całkowitej budynek w Polsce. Turyści mogą tu skorzystać z tarasu widokowego zlokalizowanego na 30 piętrze.
 • Stare Miasto — w jego obrębie znajduje się między innymi gotycka archikatedra Świętego Jana Chrzciciela, barokowy dawny kościół Jezuitów czy dawny kościół Augustianów pod wezwaniem świętego Marcina.
 • Zamek Królewski — pierwotnie był on jedną z głównych rezydencji książąt mazowieckich. Obecnie obiekt ten pełni funkcje muzealne i reprezentacyjne.
 • Plac Zamkowy — plac zlokalizowany w śródmieściu Warszawy, na terenie którego znajduje się między innymi Kolumna Zygmunta III Wazy, Kamienica Johna, Pałac Pod Blachą czy mury obronne.
 • Łazienki Królewskie — zespół pałacowo — ogrodowy, na terenie którego znajdują się 4 ogrody (Królewski, Modernistyczny, Romantyczny i Chiński), wolnostojące rzeźby oraz różnego rodzaju budynki i pawilony.
 • Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego — zajmuje on powierzchnię 5,16 hektara. Na jego terenie znajduje się Obserwatorium Astronomiczne.

Najlepszy nocleg na Majówkę w Warszawie

Gdzie zatrzymać się chcąc spędzić Majówkę w stolicy Polski? Godnym polecenia obiektem noclegowym jest Hotel Boss. Oto garść najważniejszych informacji na jego temat:

 • Hotel Boss jest zlokalizowany 15 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy oraz 25 kilometrów od lotniska Chopina. Do obiektu można szybko i bez przesiadek dotrzeć zarówno z Dworca Centralnego, jak i Zachodniego oraz Wschodniego. Każdy z gości może liczyć na miejsce na bezpłatnym, strzeżonym parkingu.
 • Hotel oferuje 136 pokojów, w których jednocześnie zakwaterowanych może zostać 393 gości. Do wyboru są pokoje 1-, 2- i 3- osobowe oraz apartamenty dla 4 osób. Każdy z nich jest wyposażony w przestronną łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD oraz telefon. Dodatkowo, istnieje możliwość wypożyczenia w recepcji zestawu do prasowania oraz skorzystania z ksera, faksu i sejfu.
 • O podniebienia najbardziej wytrawnych smakoszy zadbają tu wyśmienite potrawy kuchni polskiej i europejskiej serwowane w Restauracji Malinowej, Karczmie Góralskiej, Starym Młynie, Chacie Grillowej oraz Lobby Barze.
 • Do dyspozycji gości jest tutaj także Klub Retro, w którym organizowane są dyskoteki oraz imprezy okolicznościowe i integracyjne. Znajduje się tam także strefa rozrywki, gdzie goście mogą zagrać w kręgle, rzutki czy piłkarzyki.
 • Hotel Boss oferuje gościom profesjonalnie wyposażoną strefę wellness oraz gabinet masażu, gdzie w kompleksowy sposób można zadbać zarówno o ciało, jak i ducha.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020