Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Catering świąteczny 2021

catering_grafika

Zamów świąteczne potrawy w Hotelu Boss***

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestaw aromatycznych, tradycyjnych i wyśmienitych dań, które z pewnością dopełnią każde przyjęcie świąteczne.

Będzie nam ogromnie miło, jeśli zdecydują się Państwo wybrać Hotelu Boss*** do przygotowania świątecznych potraw na Wasz stół.

Kliknij i sprawdź propozycje świąteczneZamówienia przyjmujemy do dnia 20.12.2021r.
W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy: serwis.gastronomiczny@hotelboss.pl 
lub telefoniczny: 22 51 66 100/200 


Zapraszamy!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020