Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Zabawa Karnawałowa 2022

oferta_karnawalowa_social_media2

Zabawa Karnawałowa w Hotelu Boss***
26.02.2022r. Stary Młyn

Karnawał to wyjątkowy czas w roku więc wykorzystaj szansę na dobrą zabawę!

Stary Młyn to klimatyczne wnętrze i magiczna atmosfera, która z pewnością przypadnie Wam do gustu. U nas wszyscy Goście mogą czuć się wyjątkowo, bawiąc się zarówno przy najnowszych hitach, jak i ponadczasowych przebojach.

Z myślą o Was przygotowaliśmy specjalną ofertę na niezapomnianą Zabawę Karnawałową.
Spotkajmy się wszyscy razem ponownie.

Ważne informacje:

  • Bilet upoważnia do wstępu na Zabawę Karnawałową, organizowaną 26.02.2022r. roku w Hotelu Boss ***  Ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa.
  • Zabawa jest organizowana wyłącznie dla osób z paszportem COVID (green-pass) lub z negatywnym wynikiem testu antygenowego lub PCR na koronawirusa wykonanego nie wcześniej niż na 48 godzin przed datą i godziną startu Zabawy.
    Przedstawienie pozytywnego wyniku testu na krócej, niż 48 h przed rozpoczęciem Zabawy, nie upoważnia do bezpłatnej anulacji uczestnictwa.
  • Zakup biletu oznacza akceptację regulaminu Zabawy Karnawałowej, dostępnego poniżej:
  • Bilet należy zachować do końca Zabawy Karnawałowej
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu artystycznego imprezy.
  • Opłata za bilet jest bezzwrotna co oznacza, że w przypadku anulacji przedpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
  • Wyjątek stanowi potwierdzone odpowiednim dokumentem pozostawanie na kwarantannie Uczestnika Zabawy, przedstawione w czasie nie krótszym, niż 48 godzin do rozpoczęcia Zabawy; w sytuacji takiej przedpłata zostanie zwrócona w terminie do 180 dni od dnia przesłania wypełnionego formularza zwrotu.
  • W przypadku, gdy obostrzenia wprowadzone na terenie kraju uniemożliwią organizację Zabawy w jego założonej formie i zostanie on odwołany, przedpłata zostanie zwrócona w terminie do 180 dni od dnia przesłania wypełnionego formularza zwrotu.

Pobierz ofertę na Zabawę Karnawałową.

Regulamin Karnawałowy

Zapraszamy do rezerwacji!

Zapytania prosimy przesyłać na adres Działu Sprzedaży:

e-mail: sprzedaz@hotelboss.pl , tel:+48 22 51 66 100/200

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020