Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Organizacja komunii w hotelu w Warszawie

Organizacja komunii w hotelu - Warszawa

Komunia Twojego dziecka zbliża się wielkimi krokami? Nie śpisz po nocach, bo zastanawiasz się jak to wszystko zorganizować w Waszym niewielkim domu? Gdzie pomieścić tych wszystkich gości, co podać na obiad? Jak nakryć stoły, krzesła? I przede wszystkim, skąd wziąć na to siły i czas? Już nie musisz się o to martwić. Przychodzimy Ci z pomocą. Zrezygnuj z pomysłu przygotowywania uroczystego przyjęcia w domu. Po co ma Cię to kosztować za dużo nerwów, stresu i przypalonych naczyń kuchennych? ;) Postaw na zorganizowanie uroczystości po I Komunii Świętej w hotelu. Dlaczego to będzie dla Ciebie zdecydowanie wygodniejsza opcja?

Po pierwsze: oszczędność czasu i pieniędzy

Niby w jaki sposób chcesz przygotować obiad dla kilkudziesięciu gości? Przecież trzeba by było brać co najmniej tygodniowy urlop, by stać w kuchni i gotować jakieś wymyślne dania, które smakowałyby każdemu z osobna. A jak wiadomo, ile osób, tyle gustów, więc nie ma takiej możliwości, że podane przez Ciebie jedzenie każdemu by smakowało. Po co masz wydawać tysiące złotych na same składniki? A skąd wziąć krzesła i stoły? Przecież też nikt nie da Ci ich za darmo. Wypożyczenie kosztuje i to wcale nie mało.

Po drugie: spokój i radość z chwili

Chyba nie chcesz wspominać komunii swojej pociechy jako najgorszego dnia w życiu? Niby dlaczego ta ważna uroczystość ma Ci się kojarzyć z mnóstwem stresu, niepokoju i obawy o to, że na pewno coś nie wyjdzie? Uroczystość po komunii w hotelu na pewno się uda. Ty spokojnie usiądziesz ze swoim dzieckiem i resztą gości przy stołach i będziesz cieszyć się chwilą. Obsługa hotelu i restauracji o wszystko zadba.

Po trzecie: zróżnicowane menu

Powiedzmy sobie szczerze – przygotowanie zróżnicowanego menu w zaciszu domowej kuchni będzie od Ciebie wymagać mnóstwa czasu, pieniędzy, nerwów, no i oczywiście umiejętności kucharskich. A co, jeśli takich nie posiadasz? Oczywiście nie mówimy tego po to, żeby Cię obrażać, ale faktem jest to, że nie każdy potrafi wszystko przyrządzić. Organizując komunię w hotelu, nie musisz się o to martwić. Kilka dni przed uroczystością, po prostu wybierasz pozycje w menu, które najbardziej Ci się podobają i odpowiadają Twoim gustom smakowym. Masz pewność, że każdy z gości będzie zachwycony!

Po czwarte: swoboda i wygoda

Jeżeli nie dysponujesz domem o przestrzeni minimum 300 metrów kwadratowych, to nie oszukujmy się, ale zaproszenie kilkudziesięciu osób to naprawdę nie lada wyzwaniem. Ścisk, tłok, brak miejsca do siedzenia i przejścia – tak to niestety będzie wyglądało w praktyce. Sale hotelowe udostępniają na takie uroczystości przestronne pomieszczenia, w których każdy będzie czuł się swobodnie. Ponadto, coraz więcej hoteli posiada w swojej ofercie animatorki, które zajmą się najmłodszymi dziećmi. Nie będziesz musiała się martwić o organizację im czasu i mieć oko na każde z maluchów.

To jak, chyba jednak lepiej postawić na organizację przyjęcia po I Komunii Świętej dziecka w hotelu? Po co męczyć się w domu i stresować się tym, że coś nie wyjdzie, nie wypali lub wprost przeciwnie – wszystko się przypali? ;)

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020