Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Organizacja konferencji w Warszawie - od czego zacząć?

Organizacja konferencji to czaso- i pracochłonne przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego przygotowania. W znaczącej części przypadków, wydarzenia tego typu odbywają się w dużych miastach, takich jak na przykład Warszawa. Od czego zacząć przygotowania do organizacji konferencji?

Jak krok po kroku zorganizować konferencję?

Dlaczego warto zorganizować konferencję właśnie w Warszawie? Przede wszystkim, to bardzo duże miasto, do którego można z łatwością dotrzeć z każdego zakątka kraju. Jest ono także znakomicie skomunikowane, co sprawia, że dotarcie do jej centralnej części nie stanowi żadnego problemu. Co więcej, w Warszawie znajduje się bardzo duża liczba nowoczesnych obiektów konferencyjnych dysponujących salami o różnej wielkości i przeznaczeniu. Dzięki temu, znalezienie idealnego miejsca na organizowane wydarzenie jest znacznie łatwiejsze niż w mniejszych miastach.

Od czego zacząć organizację konferencji w Warszawie? Pierwszy krok to stworzenie jej koncepcji oraz określenie liczby uczestników. Drugim powinno być stworzenie planu wydarzenia. Na kolejnym etapie należy znaleźć miejsce, w którym będzie się odbywała konferencja. Powinno być ono dobrze skomunikowane, klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażone w przestronne, odpowiednio wyposażone sale.

Sprawdzone miejsce na konferencję w Warszawie? Hotel Boss!

Chcąc zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe, zebranie czy wykład w Warszawie, warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Hotel Boss. Obiekt ten posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu tego typu eventów, a co więcej — jest w stanie zaoferować kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. Hotel dysponuje 16 pomieszczeniami szkoleniowymi oraz konferencyjnymi. Najmniejsze z nich jest w stanie pomieścić 16 osób, największe — 550. Każde z pomieszczeń jest klimatyzowane i wyposażone w profesjonalne zaplecze techniczne, takie jak sprzęt elektroniczny, mikrofony bezprzewodowe, rzutniki, nagłośnienie, szerokopasmowy, symetryczny dostęp do internetu oraz flipcharty. Istnieje tu także możliwość skorzystania z pomocy wykwalifikowanego tłumacza oraz usług dodatkowych, takich jak rzutniki multimedialne, monitor plazmowy 42 cale, kamera cyfrowa Panasonic FullHD, laptop, rejestracja szkolenia do pliku dźwiękowego oraz organizacja wideokonferencji. Sale szkoleniowe znajdujące się na terenie Hotelu Boss zostały urządzone w nowoczesnym stylu, z wykorzystaniem komfortowych, ergonomicznych mebli.

Do dyspozycji organizatorów konferencji są także wygodne, klimatyzowane, przestronne pokoje wyposażone z telewizor LCD, telefon, dostęp do Wi-Fi oraz suszarkę do włosów. Równocześnie hotel jest w stanie zakwaterować do 393 osób. Dodatkowym atutem wspomnianego obiektu noclegowego jest obecność restauracji, w której goście mogą skorzystać ze zróżnicowanego menu przygotowanego przez wykwalifikowanego szefa kuchni. Hotel Boss znajduje się w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, co stwarza. Doskonałe warunki do spacerów po malowniczej okolicy.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020