Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Po pikniku z okazji Dnia Dziecka

Aktualnosci_social_2019-06-04

Dzień Dziecka w Hotelu Boss***
Piknik rodzinny oraz „Krecik w Muzycznej Akademii Pana Kleksa”

Serdecznie dziękujemy za udział w pikniku z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Hotelu Boss*** w dniu 2 czerwca 2019 r. oraz w Wielkim Finale X edycji Wawer Music Festival.

Rozpoczęliśmy od "nauki w klasach", gdzie nasi studenci pod okiem mistrzów zdobywali kolejne umiejętności: rysunku (Młody Picasso), sportu (Młody Lewandowski), w planetarium (Młody Kopernik),
w zakresie muzyki (Młody Chopin), na symulatorach lotniczych (Młody Lord Vader), w rajdach samochodowych (Młody Kubica). Spotkanie uświetnił też dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki, który przyjechał specjalnie na spotkanie z nami luksusową hybrydą - najnowszym Lexusem.

Po pikniku, o godz. 17:30 dla studentów Muzycznej Akademii Pana Kleksa rozpoczął się spektakl muzyczno-filmowy o Kreciku i Orle przy udziale 16-osobowej Bajkowej Orkiestry Kameralnej z Gdyni pod dyrekcją Petra Chromčáka z Pragi.

Koncert był bardzo udany, a nasi studenci zafascynowani Krecikiem
i muzyką poważną. Wstęp na całe wydarzenie, jak co roku był wolny.

„Krecik w Muzycznej Akademii Pana Kleksa” był niestety ostatnim spotkaniem z Wawer Music Festival w ramach jubileuszowej, X edycji.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspaniałe wydarzenia muzyczne.

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat Wawer Music Festival na www.hotelboss.pl

Przy okazji, wszystkim naszym melomanom - Dużym i Małym życzymy wspaniałych wakacji!

Do zobaczenia wkrótce!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

innowacyjna gospodarka hotel boss europejski fundusz rozwoju regionalnego