Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Pokój dwuosobowy

DSC_7336

Wyposażony w liczne udogodnienia i zaaranżowany w eleganckim stylu pokój dwuosobowy w naszym hotelu zapewni komfortowy pobyt parom, gościom konferencyjnym bądź przyjaciołom. We wnętrzu znajdują się wygodne łóżka oraz podstawowe umeblowanie, co pozwoli zadomowić się na czas pobytu w Warszawie. Z myślą o wygodnym wyposażeniu zadbano przy aranżacji wnętrz o zapewnienie dużego dostępu naturalnego światła oraz praktycznego oświetlenia sztucznego. Na przestronny charakter wnętrza bardzo korzystnie wpływa jasna, stonowana kolorystyka wystroju.

Przestronny pokój z dwoma łóżkami to idealna opcja dla gości konferencyjnych lub przyjaciół w podróży.

Wyposażenie:

Telewizor LCD
Telefon
Klimatyzacja
Bezpłatny dostęp do Internetu (WIi-Fi i przewodowy)
Łazienka z prysznicem
Suszarka do włosów
 


WIRTUALNY SPACER


Galeria

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020