Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Pokoje

DSC_7336_2

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy wypoczynek i relaks w jednym ze 136 klimatyzowanych pokoi. Równocześnie jesteśmy w stanie zakwaterować do 393 osób. Wszystkie pokoje są doskonale wyposażone i posiadają wysoki standard aranżacji wnętrz. W całym hotelu jest dostęp do Internetu (Wi-Fi), a w każdym pokoju znajduje się duży telewizor LCD i telefon. Oferujemy Państwu zarówno pokoje dla jednej osoby, jak również luksusowe apartamenty dla 4 osób.  W każdym pokoju znajduje się przestronna łazienka,w której mogą Państwo skorzystać z prysznica oraz suszarki do włosów.

W recepcji można wypożyczyć zestaw do prasowania, jak również skorzystać z sejfu, faxu i ksera.

5

2


3 (2)


8

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020