Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Pomysł na sylwestra - wyjazd, przyjęcie, domówka?

Gdy opadną świąteczne emocje, przychodzi czas na najhuczniejszą imprezę w roku. Dlatego warto zaplanować ją tak, aby można było wspominać cały rok!

Kameralna wersja, czyli klasyczna domówka, to najpopularniejsza opcja, która wydaje się też najprostsza. W końcu gdzie, jeśli nie we własnych czterech ścianach można dopasować pod grono przyjaciół styl całej imprezy?

Co w przypadku, gdy chcemy odmiany lub marzymy o klasycznym sylwestrowym balu?

Alternatywą, która uczyni całe wydarzenie oryginalnym i niezapomnianym, jest wieczór poza domem. Zależnie od możliwości, można zdecydować się na wyjazdy na sylwestra daleko od miejsca zamieszkania (wśród obieranych kierunków najczęściej pojawiają się miejscowości w górach, której o tej porze roku wyglądają malowniczo) albo postawić na zorganizowaną zabawę sylwestrową w restauracji.

Opcja wyjazdowa może być niezwykle atrakcyjna ze względu na aspekty turystyczne, piękne krajobrazy i możliwość oderwania się od codzienności. Wyzwaniem jest kwestia zaplanowania dojazdu i wszelkich atrakcji na miejscu.

Te ograniczenia znikają, gdy decydujemy się na lokal, który samodzielnie organizuje całą imprezę, w tym posiłki i nocleg dla gości, którzy komfortowo spędzą również poranek po zabawie.

Zabawa sylwestrowa Warszawa

Hotel Boss oferuje własny pomysł na sylwestra w dogodnej lokalizacji w Warszawie. To ciekawa forma, gdy nie posiadamy warunków mieszkaniowych do zaproszenia większej ilości gości lub po prostu szukamy wspomnianej wcześniej odmiany. 

Niewątpliwą zaletą jest wiele dostępnych rozrywek, wspaniała oprawa muzyczna i pyszne jedzenie przygotowane przez nasz zespół kucharzy (w tym "live cooking", cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem wśród gości).

Obfity posiłek przed sylwestrowym balem w restauracji to nie tylko oszczędność czasu i własnych zasobów, ale też najlepsze przygotowanie do przetańczenia całej nocy!

Nasi goście mogą w pełni cieszyć się zabawą i obmyślać noworoczne postanowienia, bez zmartwień o detale. Personel pozostaje do dyspozycji całą noc.

Elegancki bal czy impreza tematyczna?

Na terenie obiektu znajduje się kręgielnia w Klubie Retro oraz kilka restauracji, które zawierają różnorodne karty dań. Ich odmienny klimat może wpisać się zarówno w koncepcję eleganckiego balu sylwestrowego, jak i imprezy tematycznej – wszystko zależy od fantazji i preferencji grona znajomych!

Niezależnie od wybranego stylu, podczas zabawy sylwestrowej goście powitają nowy rok w dobrej atmosferze.

Nocleg i regeneracja

Wszelkie sylwestrowe szaleństwa warto połączyć z komfortowym odpoczynkiem. Spędzenie następnego dnia w hotelu to także kolejny rodzaj atrakcji, bardzo odmienny od obowiązków związanych z domowym sylwestrem. Zamiast sprzątać cały dom, wspaniale będzie powitać nowy rok w luksusowym apartamencie!

W Hotelu Boss każdy z nich został stylowo urządzony oraz wyposażony w liczne udogodnienia, w tym m.in. klimatyzację, telewizor LCD, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu (WI-FI).

Wszelkie zakwasy nabyte na parkiecie, można rozmasować w gabinecie masażu lub wybrać opcję bardziej energicznej regeneracji w sali fitness. Albo po prostu zostać w łóżku i wrzucać zdjęcia z imprezy. W końcu to od samych gości zależy, jak najchętniej powitają 2022!

Aby w pełni nabrać sił, warto postawić także na zbilansowany posiłek. Dodatkowa zaleta spędzenia sylwestra na terenie hotelu i dostępnych restauracji, to śniadanie w formie bufetu. Ten aspekt może okazać się szczególnie komfortowy, gdy wrażenia z sylwestrowej zabawy są jeszcze żywe, a przygotowywanie posiłku to ostatnie, na co mamy ochotę.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020