Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Pomysły na romantyczny weekend w Warszawie

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu na to, czym w tym roku zaskoczyć swoją drugą połówkę? Kosz pełen róż już był, naszyjnik – odhaczony, kolczyki tak samo, portfel, zegarek, kolacja w drogiej restauracji – to wszystko już grali. Nie martw się, przychodzimy Ci z pomocą! Z nami na pewno uda Ci się zaplanować coś, co przyprawi Twoją partnerkę bądź partnera o szybsze bicie serca.

„Serduszko puka w rytmie cza-cza”

Masz już dość monotonni, ciągłego życia w biegu i mijania się w domu podczas wieczornej toalety? Przychodzi taki dzień w roku, w którym możesz cieszyć się towarzystwem swojej miłości przez cały czas. Nie martw się tym, że jeszcze nie udało Ci się niczego wymyślić. Właśnie po to powstał ten poradnik, z którego możesz czerpać pełnymi garściami. Tylko poważne propozycje.

Po pierwsze: Zorganizuj romantyczny spacer w miejsce, do którego zawsze chcieliście się wybrać

Wyobraź to sobie – miasto wieczorową porą, blask świateł odbijający się na twarzy Twojej drugiej połówki, kubek grzanego wina w waszych dłoniach i muzyka ulicznego grajka w tle. Wybierzcie miejsce, w którym nie będzie tłumów i w którym poczujecie się odizolowani od reszty świata. Może to jakiś park, a może wystawa? Nie chcemy Wam narzucać konkretnego miejsca. Sami zdecydujcie, gdzie chcecie spędzić te romantyczne chwile tylko we dwoje.

Po drugie: Zarezerwuj weekend w luksusowym hotelu i pobaw się w kucharza

Pomyślisz sobie teraz, że nie jesteśmy oryginalni, bo proponujemy Ci wyjazd do hotelu. Najpierw zobacz, jak wygląda ten obiekt i co oferuje, a dopiero później stwierdzisz, czy nasze pomysły rzeczywiście są banalne. Hotel Boss przygotował ofertę skierowaną do osób, które nie lubią wymyślać czegoś na siłę. Program przygotowany przez hotel zawiera kurs przyspieszonego gotowania, który pozwoli Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej. W końcu przez żołądek do serca, prawda?

Po trzecie: Zróbcie razem coś szalonego.

Czujesz, że brakuje w Waszym związku adrenaliny? Oboje marzycie o czymś, co zapamiętacie na długo i co potem będziecie mogli opowiadać wnukom? Warszawa to miasto, w którym znajdziecie wiele ciekawych opcji gwarantujących Wam niezapomniane przeżycia. Kolacja w ciemności, zejście po ścianie budynku, skok w ciemność, a może jeszcze inne atrakcje? Pomyślcie nad tym i zastanówcie się, co szalonego chcielibyście zrobić w zbliżające się Walentynki. Bo jak nie Wy, to kto? To jak, bierzecie którąś z powyższych opcji pod uwagę? Na pewno nie pożałujecie i będziecie zadowoleni z faktu, iż trafiliście właśnie na naszą stronę. Moc atrakcji, ogrom emocji i jeszcze więcej miłości gwarantowane! Wcale nie musicie uciekać z Warszawy, by razem zrobić coś fajnego. Stolica ma do zaoferowana na tyle dużo, że każdy znajdzie coś odpowiedniego i poczuje się jak w innym kraju. Uwierzcie nam na słowo!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020