Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Karczma Góralska

DSC_3784

Na terenie Hotelu Boss*** stoi jedyna w swoim rodzaju, przytulna, drewniana Karczma Góralska. Tradycyjny styl, drewniane wnętrze i regionalne akcenty użyte do jej wystroju zapewniają Gościom tego miejsca niepowtarzalny klimat. Imprezy organizowane w naszej Karczmie pozwalają przenieść klimat Podhala w samo serce Mazowsza. Swoim wyjątkowym wystrojem i klimatem zachwyci uczestników każdej imprezy.

Karczma wykonana została w całości z drewna. Z drewna wykonano również większość dekoracji - stoły, ławy, a także regionalne dodatki. Wszystko to razem w połączeniu z tradycyjną kuchnią regionalną tworzy niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę.  Nie dziwi zatem chęć przeniesienia tego klimatu w inne regiony Polski.

Karczma Góralska otoczona jest zagospodarowanym zielonym terenem, na którym można zorganizować imprezę plenerową dla nawet 150 osób.

phone_small     +48 22 51 66 100 , +48 22 51 66 200
Mail-small    hotelboss@hotelboss.pl


WIRTUALNY SPACER - KARCZMA GÓRALSKA


Galeria

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020