Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Restauracja Malinowa

r01 Panorama

Jeśli poszukują Państwo eleganckiej sali do zorganizowania przyjęcia lub spotkania integracyjnego proponujemy klimatyczną i lubianą Restaurację Malinową. To doskonałe miejsce na organizację każdego rodzaju uroczystości od imprezy rodzinnej po spotkanie biznesowe. Niepowtarzalny klimat Restauracji Malinowej sprawi, że będą Państwo długo i mile wspominać czas spędzony w naszej restauracji.

Restauracja Malinowa w trzygwiazdkowym Hotelu Boss z łatwością wpisuje się w styl Modern Glam, który łączy w sobie klasę, elegancję i nowoczesność. Można w niej zorganizować kameralne, wysublimowane przyjęcie, a dzięki połączeniu z sąsiadującymi salami Kryształową oraz Szafirową może pomieścić dużo większe uroczystości – nawet do 300 osób.

Ekskluzywne wnętrze Restauracji Malinowej to nie jedyny jej atut. Restauracja Malinowa to przede wszystkim wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna i serdeczna obsługa. Nasze dania zachwycają zarówno smakiem, aromatem, jak i wyglądem i z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

Bez względu na charakter spotkania i liczbę zgromadzonych gości, zapewniamy profesjonalną obsługę oraz serwujemy wyśmienite potrawy kuchni polskiej i europejskiej.

phone_small     +48 22 51 66 100 , +48 22 51 66 200
Mail-small    hotelboss@hotelboss.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020