Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Stary Młyn

DSC_7364

Szukacie magicznego miejsca na organizację wyjątkowej uroczystości? Zapraszamy do oryginalnej restauracji Stary Młyn położonej na zagospodarowanym terenie leśnym w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nasza restauracja urządzona w rustykalnym stylu jest idealnym miejscem do organizacji uroczystości nawet dla 350 osób, a na terenie otaczającym restaurację można przeprowadzić imprezę plenerową lub piknik dla 2000 osób.

Nawiązanie do folkowego stylu, który nierozerwanie łączy się z naturą i tradycją nadaje restauracji oryginalny klimat. Rustykalną atmosferę Starego Młyna podkreślają dodatki użyte do aranżacji wnętrza gustownie wkomponowane w wystrój Sali, co nadaje ciekawego charakteru każdej organizowanej tu uroczystości.

Piękny, porośnięty sosnami teren otaczający Restaurację Stary Młyn idealnie komponuje się z sąsiadującym Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. Cudowne widoki, śpiew ptaków i szum drzew gwarantują niepowtarzalny klimat i sielską atmosferę.

phone_small     +48 22 51 66 100 , +48 22 51 66 200
Mail-small    hotelboss@hotelboss.pl


WIRTUALNY SPACER - RESTAURACJA STARY MŁYN


Galeria

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020