Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Święta Bożego Narodzenia w hotelu - sprawdź alternatywę

Rodzinne ciepło, piękne dekoracje, aromatyczne potrawy… Tak większość z nas kojarzy magię świąt. Najważniejsza z nich jest jednak wyjątkowa atmosfera, która sprawi, że przez ten okres będziemy czuć się komfortowo. Dlatego warto zastanowić się, co naprawdę sprawia nam przyjemność i jak możemy dostosować świąteczny wypoczynek do swoich oczekiwań. Dla jednych będzie to kultywowanie tradycji, dla drugich mniej konwencjonalna wizja.

Jakie są zatem alternatywne opcje do świąt spędzonych we własnym domu, które pozwolą zapomnieć o gorączkowych przygotowywaniach?

Świąteczny wyjazd

Zimowy krajobraz za oknem to niekoniecznie nieodzowny element świąt. Taką samą radość może przynieść świętowanie w otoczeniu palm i oceanu. Zatem nic dziwnego, że polskie rodziny coraz częściej decydują się na zagraniczną wycieczkę z najbliższymi, łamiąc konwencję i przenosząc magię świąt w kompletnie inną, ale równie urokliwą scenerię. Co ciekawe, wiele z ciepłych krajów kultywuje świąteczne tradycje poprzez kolędowanie, kolorowe dekoracje, sprzedaż charakterystycznych smakołyków i wystawianie szopek.

Dla zwolenników śnieżnych szaleństw, którzy nie wyobrażają sobie świąt bez klasycznej zimy, doskonale sprawdzą się kraje, w których można aktywnie spędzić dzień, jeżdżąc na nartach i odpocząć w wigilijny wieczór przy rozpalonym kominku.

Taka konwencja świątecznego wypoczynku wydaje się szczególnie kusząca dla rodzin z dziećmi, aby najmłodsi nie nudzili się, oczekując w dniu wolnym od zajęć szkolnych na długo przygotowywaną kolację. Zdecydowanie atrakcyjniej będzie wtedy popluskać się w morzu lub skorzystać z lokalnych rozrywek.

Wigilijna kolacja w restauracji

Jeśli nie stać nas na wyjazd lub zabraknie nam na to czasu, a nie chcemy spędzić tego szczególnego dnia w biegu, interesującym wyborem jest kolacja w restauracji dla całej rodziny. W końcu jedzenie to coś, co sprawia wszystkim ogromną przyjemność, a na świąteczne smaki czekamy cały rok!

Przygotowywanie samodzielnie aż 12 potraw może być satysfakcjonujące, ale nie jest konieczne, by cieszyć się ucztą w towarzystwie najbliższych. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru miejsca oferującego niekonwencjonalne menu, które może nas pozytywnie zaskoczyć i rzucić nowe światło na tradycyjne dania.

Atmosferę z pewnością podkręci wystrój i na to też warto zwrócić uwagę podczas wyboru lokalu na tę wyjątkową okazję.

Święta z rodziną w hotelu

Rozwiązaniem łączącym brak konieczności samodzielnych przygotowań do świąt z odpoczynkiem poza domem jest wizyta w hotelu.

Oferty na święta zawierają w sobie nie tylko posiłek przygotowywany przez personel, ale też wszystkie hotelowe udogodnienia. Często towarzyszy im wyjątkowa oprawa: od niepowtarzalnego wystroju, po muzykę na żywo.

Poranek w hotelowym apartamencie to długo wyczekiwany moment spokoju, podczas którego możemy w pełni cieszyć się wolnym czasem z dala od codziennych trosk.

Także najmłodsi członkowie rodziny będą się doskonale bawić, korzystając z zaplanowanych dla nich atrakcji, dając rodzicom cenne momenty wytchnienia. Podczas nich, opiekunowie mogą skorzystać z hotelowej siłowni lub SPA, zależnie od preferencji i dostępnych stref.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020