Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Top 5 – najlepsze atrakcje Warszawy

Masz już dość siedzenia w domu i oglądania seriali na Netflixie? Chciałbyś zobaczyć coś fajnego, ciekawego, co na zawsze zostanie w Twojej pamięci? Warszawa z pewnością Ci to zaoferuje. Odkryje przed Tobą swoje tajemnice i pokaże Ci miejsca, które będziesz mógł polecać swoim znajomym. Poznaj stolicę od nieoczywistej strony. Zajrzyj w zakamarki miasta, do których dotarli nieliczni i zorganizuj sobie niezapomniane chwile. Gotowy? No to ruszamy na wycieczkę!

1. Łazienki Królewskie

Mieszkając lub odwiedzając Warszawę, nie można nie wstąpić do Łazienek Królewskich. To punkt obowiązkowy na mapie stolicy, który zachwyca swoją naturalnością i nieskazitelnością. Na terenie Łazienek Królewskich znajduje się m.in. Pałac na Wyspie, Stara Oranżeria z Teatrem Królewskim, Stajnie Pegaza, Ogród Królewski z XVIII wieku, Ogród Romantyczny z XIX wieku czy Ogród Modernistyczny z XX wieku. To tylko kilka z licznych atrakcji, które można zobaczyć w jednym z piękniejszych parków Warszawy. Na uwagę z pewnością zasługuje paw, który dumnie kroczy po ścieżkach Łazienek i chwali się majestatycznym ogonem.

2. Muzeum Neonów

To niebanalna propozycja skierowana do osób, które lubią odwiedzać muzea. Na niewielkiej przestrzeni umieszczono liczne zbiory neonów pochodzących sprzed dziesiątek lat. To prawdziwy raj dla miłośników nieoczywistych wystaw i robienia sesji fotograficznych w klimatycznych miejscach. Muzeum Neonów, znajdujące się w pobliżu Soho Factory, przyciąga wiele osób zainteresowanych takim rodzajem sztuki.

3. Warszawskie Koloseum, czyli Wolskie Rotundy

Wolskie Rotundy, a tak naprawdę Warszawska Gazownia pochodząca z XIX wieku to miejsce na Woli, o którym słyszało mało osób. Budynki, przez swój okrągły kształt, zyskały miano Warszawskiego Koloseum. To ogromna przestrzeń, duża wysokość i niesamowity kształt zachwyca już na pierwszy rzut oka. Wnętrze rotundy o średnicy 52 m i takiej samej wysokości sprawia, że człowiek, po wejściu do środka, czuje się po prostu malutki.

4. Muzeum Powstania Warszawskiego

To miejsce, które powinien odwiedzić każdy Polak. W tym muzeum można poznać przeszłość i na chwilę wrócić do czasów, w których to ludzie nie byli wolnymi obywatelami. Ciekawe wystawy, dużo obiektów multimedialnych oraz wykwalifikowani przewodnicy z pewnością sprawią, że będziesz polecał to miejsce każdemu ze swoich znajomych.

5. Be Happy Museum

Na koniec proponujemy coś nieoczywistego, co może nie każdemu przypadnie do gustu, ale według nas – trzeba coś zobaczyć, żeby później móc to komentować. Dużo kolorów, interesujące przestrzenie i baseny z kulkami to tylko niektóre z elementów w bogatej ofercie tego muzeum. Nie ma ono nic wspólnego z historią, ale gwarantuje świetną zabawę, fantastyczne zdjęcia, dużo śmiechu i radości. Poczujesz się tam jak małe dziecko w fabryce czekolady i wyjdziesz z muzeum z wielkim uśmiechem na ustach. No to jak? Jesteś już gotowy na przygodę życia? Nie zwlekaj ani chwili dłużej i wybierz którąś z naszych propozycji, a na pewno nie pożałujesz.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020