Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


WMF - Classica & Jazz

FB_new

EUROPEJSKI FESTIWAL AKADEMII MUZYCZNYCH (EFAM)

Głównym celem EFAM jest umożliwienie młodym artystom kontaktów z innymi ośrodkami muzycznymi.

IV edycja Festiwalu poświęcona była studentom
z zagranicy, którzy kształcą swoje umiejętności w polskich Akademiach Muzycznych, a tematem przewodnim - „Classica & Jazz”.

Delegacje zaproszonych Akademii Muzycznych w dniach 4-6.01.2020 zaprezentowały się Warszawskiej publiczności, wykonując utwory od Klasyki po Jazz.

Projekt Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca

Dziękujemy za udział w ostatnich koncertach i już dzisiaj zapraszamy Państwa do Hotelu Boss*** na kolejne wydarzenia w ramach Wawer Music Festival!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

innowacyjna gospodarka hotel boss europejski fundusz rozwoju regionalnego