Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Kilkudniowe konferencje z noclegiem w Warszawie

Jak zorganizować udaną konferencję? Poza określeniem jej koncepcji, przygotowaniem agendy, zarezerwowaniem terminu, określeniem budżetu i wyborem prelegentów, należy także znaleźć miejsce, w którym będzie się odbywał taki event. Coraz częściej, zamiast w centrach konferencyjnych czy biurowcach jest on organizowany w hotelach. Czym powinien się charakteryzować dobry obiekt tego typu?

Idealny hotel na konferencję — czyli jaki?

Na co warto zwrócić uwagę szukając obiektu na konferencję? Najlepiej do tego celu nadają się tak zwane hotele konferencyjne. Pozwalają one zorganizować różnego rodzaju spotkania — czy to biznesowe, czy naukowe, gwarantując gościom szereg usług i atrakcji, dzięki którym uczestnictwo w danym evencie staje się czystą przyjemnością. Do niewątpliwych atutów hotelu konferencyjnego zalicza się między innymi szerokie zaplecze noclegowe i gastronomiczne. Pozwala to zakwaterować gości wydarzenia w komfortowych pokojach, zapewniając im kompleksowe wyżywienie — od śniadania, przez lunch i przerwę kawową, aż po kolację. 

Tym, co wyróżnia hotele konferencyjne jest także obecność profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Niekiedy znaleźć można tam nawet kilkanaście przestrzeni tego typu mogących pomieścić od kilkudziesięciu do kilku tysięcy uczestników. Pozwala to organizować zróżnicowane wydarzenia, w skład których wchodzić będą zarówno wykłady, jak i prelekcje, warsztaty oraz szkolenia. W dobrym hotelu konferencyjnym liczyć można na dodatkowe atrakcje, takie jak między innymi strefa wellness z basenem, jacuzzi i sauną, gdzie uczestniczy eventu mogą odprężyć się i rozładować stres po długim, produktywnym dniu.

Konferencje z noclegiem w Hotelu Boss

Szukasz obiektu noclegowego w Warszawie, w którym mógłbyś zorganizować kilkudniową konferencję? Zapoznaj się z ofertą, jaką przygotował Hotel Boss! Odbywać mogą się tu zarówno spotkania biznesowe, jak i zebrania oraz konferencje. Hotel oferuje 16 kompleksowo wyposażonych sal szkoleniowych konferencyjnych, które są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Każda z nich jest klimatyzowana, urządzona z wykorzystaniem nowoczesnych, ergonomicznych mebli i wyposażona w profesjonalne zaplecze techniczne, takie jak rzutniki, mikrofony, sprzęt elektroniczny oraz nagłośnienie. Istnieje tu także możliwość skorzystania z pomocy tłumacza. Najmniejsza sala jest w stanie pomieścić 16 osób, największa — aż 550.

Do dyspozycji gości Hotelu Boss jest także 136 klimatyzowanych pokoi, w których jednocześnie może zostać zakwaterowanych do 393 gości konferencji. Każdy z nich jest kompleksowo wyposażony. Znajduje się tam między innymi telewizor LCD, telefon oraz suszarka do włosów. Na terenie całego hotelu istnieje możliwość korzystania z szybkiego łącza internetowego. Znajduje się tutaj także restauracja ze zróżnicowanym menu przygotowanym przez doświadczonego szefa kuchni.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020