Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Konferencje

DSC_7112_1


Planujesz spotkanie biznesowe, wykład lub zebranie? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji tego typu spotkań Hotel Boss jest w stanie zaoferować kompleksowo wyposażone sale konferencyjne w Warszawie. Dysponujemy pomieszczeniami, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dotyczy to zarówno wystroju wnętrza jak i dodatkowych usług związanych z przebiegiem szkolenia czy spotkani.

W naszej ofercie znajdziesz 16 sal szkoleniowych i konferencyjnych z kompleksowym i nowoczesnym wyposażaniem. Pomieszczą one nawet duże ilości słuchaczy i prelegentów – liczbę miejsc siedzących można dopasować do wymagań danej sytuacji.

Organizacja konferencji w hotelu Boss to działanie kompleksowe. Do zalet, jakie posiadają nasze sale szkoleniowe należą między innymi:
- klimatyzacja wszystkich pomieszczeń,
- przestronność – najmniejsze pomieszczenie pomieści 16, a największe
nawet 550 osób (w układzie teatralnym),

- wyposażenie w postaci profesjonalnego zaplecza technicznego,
takiego jak sprzęt elektroniczny, rzutniki, mikrofony, profesjonalne nagłośnienie,

- możliwość skorzystania z pomocy tłumacza.

Wszystkie sale szkoleniowe urządzone zostały w nowoczesnym stylu przy wykorzystaniu ergonomicznych mebli tak, aby wielogodzinne przebywanie w nich sprawiało przyjemność i doskonałe warunki do prowadzenia spotkania.

Hotel Boss w Warszawie to nie tylko organizacja konferencji. Do Państwa dyspozycji są także pokoje, w których z pewnością pomieszczą się wszyscy zgromadzeni Goście. Dzięki wygodnym, ekskluzywnym aranżacjom nasze pokoje będą stanowiły doskonałe miejsce do nabrania sił i relaksu po wytężonej pracy podczas szkoleń. Hotel znajduje się w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, dlatego wiosną i latem można skorzystać z możliwości spacerów po malowniczej okolicy.

Dodatkowym atutem organizacji spotkań i wykładów w naszym Hotelu jest profesjonalna obsługa. Zadbamy o to, aby każdy z gości czuł się komfortowo, zapewniając jednocześnie sprawną organizację i płynny przebieg spotkania. Zapraszamy również do naszej restauracji, gdzie mogą Państwo skorzystać ze zróżnicowanego menu stworzonego przez doświadczonego szefa kuchni

zapraszamy DO WARSZAWY!
SPRAWDŹ NASZĄ AKTUALNĄ OFERTĘ!
lub zapytaj dział sprzedaży:
sprzedaz@hotelboss.pl
tel.:+48 22 51 66 100


 

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE:

Ekran
Nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe
Zestaw video
Flipchart
Szerokopasmowy, symetryczny dostęp do Internetu
Klimatyzacja

USŁUGI DODATKOWE:

Rzutniki multimedialne (1000–2000 lumenów)
Monitor plazmowy 42 cali
Kamera cyfrowa Panasonic FullHD
Laptop
Organizacja wideokonferencji
Rejestracja szkolenia do pliku dźwiękowego

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss w serwisie http://salebiznesowe.pl     Zobacz Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss*** w portalu www.mojekonferencje.pl       

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020