Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Konferencje

DSC_7112_1


Planujesz spotkanie biznesowe, wykład lub zebranie? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji tego typu spotkań Hotel Boss jest w stanie zaoferować kompleksowo wyposażone sale konferencyjne w Warszawie. Dysponujemy pomieszczeniami, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dotyczy to zarówno wystroju wnętrza jak i dodatkowych usług związanych z przebiegiem szkolenia czy spotkani.

W naszej ofercie znajdziesz 16 sal szkoleniowych i konferencyjnych z kompleksowym i nowoczesnym wyposażaniem. Pomieszczą one nawet duże ilości słuchaczy i prelegentów – liczbę miejsc siedzących można dopasować do wymagań danej sytuacji.

Organizacja konferencji w hotelu Boss to działanie kompleksowe. Do zalet, jakie posiadają nasze sale szkoleniowe należą między innymi:
- klimatyzacja wszystkich pomieszczeń,
- przestronność – najmniejsze pomieszczenie pomieści 16, a największe
nawet 550 osób (w układzie teatralnym),

- wyposażenie w postaci profesjonalnego zaplecza technicznego,
takiego jak sprzęt elektroniczny, rzutniki, mikrofony, profesjonalne nagłośnienie,

- możliwość skorzystania z pomocy tłumacza.

Wszystkie sale szkoleniowe urządzone zostały w nowoczesnym stylu przy wykorzystaniu ergonomicznych mebli tak, aby wielogodzinne przebywanie w nich sprawiało przyjemność i doskonałe warunki do prowadzenia spotkania.

Hotel Boss w Warszawie to nie tylko organizacja konferencji. Do Państwa dyspozycji są także pokoje, w których z pewnością pomieszczą się wszyscy zgromadzeni Goście. Dzięki wygodnym, ekskluzywnym aranżacjom nasze pokoje będą stanowiły doskonałe miejsce do nabrania sił i relaksu po wytężonej pracy podczas szkoleń. Hotel znajduje się w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, dlatego wiosną i latem można skorzystać z możliwości spacerów po malowniczej okolicy.

Dodatkowym atutem organizacji spotkań i wykładów w naszym Hotelu jest profesjonalna obsługa. Zadbamy o to, aby każdy z gości czuł się komfortowo, zapewniając jednocześnie sprawną organizację i płynny przebieg spotkania. Zapraszamy również do naszej restauracji, gdzie mogą Państwo skorzystać ze zróżnicowanego menu stworzonego przez doświadczonego szefa kuchni

zapraszamy DO WARSZAWY!


 

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE:

Ekran
Nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe
Zestaw video
Flipchart
Szerokopasmowy, symetryczny dostęp do Internetu
Klimatyzacja

USŁUGI DODATKOWE:

Rzutniki multimedialne (1000–2000 lumenów)
Monitor plazmowy 42 cali
Kamera cyfrowa Panasonic FullHD
Laptop
Organizacja wideokonferencji
Rejestracja szkolenia do pliku dźwiękowego

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss w serwisie http://salebiznesowe.pl     Zobacz Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss*** w portalu www.mojekonferencje.pl       

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020