Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Konferencje

DSC_7112_1


Planujesz spotkanie biznesowe, wykład lub zebranie? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji tego typu spotkań Hotel Boss jest w stanie zaoferować kompleksowo wyposażone sale konferencyjne w Warszawie. Dysponujemy pomieszczeniami, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dotyczy to zarówno wystroju wnętrza jak i dodatkowych usług związanych z przebiegiem szkolenia czy spotkani.

W naszej ofercie znajdziesz 16 sal szkoleniowych i konferencyjnych z kompleksowym i nowoczesnym wyposażaniem. Pomieszczą one nawet duże ilości słuchaczy i prelegentów – liczbę miejsc siedzących można dopasować do wymagań danej sytuacji.

Organizacja konferencji w hotelu Boss to działanie kompleksowe. Do zalet, jakie posiadają nasze sale szkoleniowe należą między innymi:
- klimatyzacja wszystkich pomieszczeń,
- przestronność – najmniejsze pomieszczenie pomieści 16, a największe
nawet 550 osób (w układzie teatralnym),

- wyposażenie w postaci profesjonalnego zaplecza technicznego,
takiego jak sprzęt elektroniczny, rzutniki, mikrofony, profesjonalne nagłośnienie,

- możliwość skorzystania z pomocy tłumacza.

Wszystkie sale szkoleniowe urządzone zostały w nowoczesnym stylu przy wykorzystaniu ergonomicznych mebli tak, aby wielogodzinne przebywanie w nich sprawiało przyjemność i doskonałe warunki do prowadzenia spotkania.

Hotel Boss w Warszawie to nie tylko organizacja konferencji. Do Państwa dyspozycji są także pokoje, w których z pewnością pomieszczą się wszyscy zgromadzeni Goście. Dzięki wygodnym, ekskluzywnym aranżacjom nasze pokoje będą stanowiły doskonałe miejsce do nabrania sił i relaksu po wytężonej pracy podczas szkoleń. Hotel znajduje się w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, dlatego wiosną i latem można skorzystać z możliwości spacerów po malowniczej okolicy.

Dodatkowym atutem organizacji spotkań i wykładów w naszym Hotelu jest profesjonalna obsługa. Zadbamy o to, aby każdy z gości czuł się komfortowo, zapewniając jednocześnie sprawną organizację i płynny przebieg spotkania. Zapraszamy również do naszej restauracji, gdzie mogą Państwo skorzystać ze zróżnicowanego menu stworzonego przez doświadczonego szefa kuchni

ZAPRASZAMY DO WARSZAWY!
LETNIA OFERTA KONFERENCYJNA
Jesienna oferta konferencyjna

Jesienna oferta konferencyjna

Zapewniamy:

  • Całodzienny serwis kawowy
  • Obiad Szefa kuchni
  • Salę konferencyjną z wyposażeniem technicznym
  • Wi-Fi na terenie całego Hotelu
  • Bezpłatny parking

Proponujemy także:

  • Kręgle w Klubie Retro
  • Organizację atrakcji na świeżym powietrzu

CENA NETTO 169 zł os./dzień

Przedstawiona cena obowiązuje przy rezerwacji dla minimum 20 osób

Oferta jest limitowana i uzależniona od obłożenia w danym dniu

Oferta obowiązuje od 01.09.2022 do 20.11.2022 r.

zapytaj dział sprzedaży:
sprzedaz@hotelboss.pl
tel.:+48 22 51 66 100


 

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE:

Ekran
Nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe
Zestaw video
Flipchart
Szerokopasmowy, symetryczny dostęp do Internetu
Klimatyzacja

USŁUGI DODATKOWE:

Rzutniki multimedialne (1000–2000 lumenów)
Monitor plazmowy 42 cali
Kamera cyfrowa Panasonic FullHD
Laptop
Organizacja wideokonferencji
Rejestracja szkolenia do pliku dźwiękowego

4 rady, jak znaleźć najlepsze miejsce na konferencję biznesową w Warszawie.

 

O powodzeniu konferencji biznesowej decyduje w wielu przypadkach wybór odpowiedniego miejsca na jej organizację. Na co należy zwrócić uwagę, by planowana przez nas konferencja branżowa dla klientów, dla pracowników i współpracowników były sukcesem radzi Balbina Jóźwiak z Hotelu Boss.

 

Dopasuj salę konferencyjną do liczby osób na konferencji

Jedną z kluczowych informacji przy poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji na konferencję biznesową jest liczba osób, jaką planujemy na nią zaprosić. To pierwsze, o co zapyta nas hotel, w rozmowie telefonicznej albo w korespondencji mailowej, ponieważ zazwyczaj liczba uczestników ma wpływ na wysokość budżetu, jaki powinniśmy mieć do dyspozycji, aby zorganizować wydarzenie zgodnie z obowiązującymi w biznesie standardami.

 

W zależności od tego, czy chcemy zorganizować konferencję dla 50, czy 300, czy 500 osób – takiego miejsca powinniśmy szukać. O ile mniejsze kameralne wydarzenia możemy zorganizować w wielu różnych hotelach, restauracjach, coworkingach i ich znalezienie jest łatwiejsze nawet z małym wyprzedzeniem czasowym np. nawet dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem. To, co do wydarzeń na większą ilość osób – wybór jest zwykle mniejszy i bywa, że sale konferencyjne na 200, 300 czy 500 osób trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem – nawet na kilka miesięcy do przodu. Jednym z takich miejsc, w którym możemy bez problemu zorganizować konferencję od 20 do nawet 560 osób w Warszawie, umiejscowionym zaledwie 15 minut od lotniska i dworca kolejowego jest Hotel Boss dysponujący 16 salami konferencyjnymi z nowoczesnym wyposażeniem.

Pamiętaj o odpowiednim wyposażeniu technicznym podczas konferencji

 

Standardy przyjęte w branży wymagają, aby podczas konferencji biznesowej -  prelegentów, czy uczestników debaty było dobrze widać i słychać. Dlatego podczas poszukiwania miejsca odpowiedniego na konferencję biznesową warto szukać, wśród tych, w których sale konferencyjne, są odpowiednio wyposażone. Idealne będą takie sale konferencyjne, które mają na wyposażeniu rzutnik multimedialny, ekran albo kilka, nagłośnienie i możliwość podłączenia mikrofonów. W dobie konferencji hybrydowych warto szczególnie zwrócić uwagę na jakość łącza WiFi oraz na wspomniane wyposażenie techniczne Sali na konferencje, przy jej rezerwacji, by potem nie musieć w ostatniej chwili zmieniać lokalizacji – bo to może przynieść wiele dodatkowego stresu. Dobrze też, by na miejscu w cenie wynajmu Sali była także dopasowana do liczby uczestników liczba krzeseł i stołów. Hotel Boss dysponuje salami 16 salami na konferencję, które zostały wyposażone we wszystkie nowoczesne udogodnienia takie jak ekran, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, zestaw video, szerokopasmowy, symetryczny dostęp do Internetu, czy klimatyzację - idealne o każdej porze roku na organizację konferencji biznesowej czy szkolenia. 

Poczęstunek podczas konferencji biznesowej

 

Przy planowaniu konferencji biznesowej warto zastanowić się nad czasem jej trwania. Jeśli planujemy konferencję, szkolenie na 3-4 godzinne wystarczy, gdy dla uczestników będzie czekać tzw. "przerwa kawowa". Jednak, jeśli planujemy dłuższą konferencję, to przyjęło się, że należy zadbać o obiad dla uczestników i napoje i przekąski. Przez cały dzień goście lubią w dowolnym momencie móc napić się kawy, herbaty, soku, czy innego napoju albo wody. Wiele osób lubi przekąsić zarówno słone (kanapki, koreczki, sałatki) jak słodkie przekąski (ciasta, owoce, etc.). W Hotelu Boss w ramach organizacji konferencji przygotowane są pakiety z poczęstunkiem w bardzo atrakcyjnych cenach. Największą ich zaletą są pieczone na miejscu ciasta domowe, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród uczestników konferencji i wydarzeń. Zapytaj o pakiety konferencyjne tu https://www.hotelboss.pl/pl/konferencje.html.

Komfortowy parking

Czas to pieniądz mówi stare, ale wciąż aktualne powiedzenie. W przypadku organizacji konferencji biznesowej warto o nim pamiętać i wybierać miejsca, gdzie nasi goście, uczestnicy szkolenia będą mogli łatwo dojechać i bezproblemowo zaparkować. Najlepiej, gdy za miejsca parkingowe dla gości podczas naszej konferencji nie trzeba dodatkowo dopłacać. Wiele osób dociera na konferencje w pośpiechu, próbując pogodzić udział w nich z codziennymi obowiązkami i pracą zawodową. Możliwość łatwego zaparkowania, bez stresu na pewno doceni każdy zaproszony na konferencję, wydarzenie czy event.

 

Planujesz konferencję? Wydarzenie, event? Zadzwoń lub napisz:

Dział Sprzedaży:
sprzedaz@hotelboss.pl
tel.:+48 22 51 66 100

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss w serwisie http://salebiznesowe.pl     Zobacz Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss*** w portalu www.mojekonferencje.pl       

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020