Hotel Boss – idealne miejsce na konferencje firmową

01.04.2023 - 31.03.2024

Wiele firm z różnych okazji organizuje konferencje firmowe. Zwykle służą one wymianie doświadczeń, stanowią idealną formę podsumowania celów i osiągnięć biznesowych, bywają organizowane jako pretekst do spotkania partnerów biznesowych albo integracji branży. Niezależnie od tego, jaka okazja przyświeca pomysłowi organizacji konferencji, warto zadbać o to, by była udana. Może w tym pomóc wybór doświadczonego partnera, jakim jest np. Hotel Boss w Warszawie.

 

Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne w Hotelu Boss

Jeśli zależy nam na organizacji profesjonalnego wydarzenia, które pozytywnie wpłynie na wizerunek naszej firmy i wesprze budowanie naszej pozycji na rynku i pozwoli lepiej realizować cele biznesowe, to warto wybrać na organizację naszego wydarzenia obiekt dysponujący profesjonalnymi salami konferencyjnymi z odpowiednim wyposażeniem. By móc zorganizować wystąpienie, prelekcję, prezentację sala powinna być wyposażona w sprzęt nagłośnieniowy, ekran, ewentualnie telewizor z dużym ekranem, a także meble – krzesła, stoły w zależności od scenariusza planowanej konferencji - do tego, by ugościć podczas wydarzenia zaproszoną przez nas liczbę gości. W Hotelu Boss znajdują się sale konferencyjne pozwalające na organizację konferencji od 20 aż do 500 osób.

 

Catering na konferencje biznesowe i firmowe w Hotelu Boss

W branży przyjęło się, że zapraszając gości na konferencję, musimy zorganizować dla nich, chociaż symboliczny poczęstunek.  Jeśli nasze spotkanie trwa do 4 H, wystarczy zwykła przerwa kawowa, zawierająca w sobie napoje ciepłe i zimne, - zwykle są to kawa, herbata, soki, woda i napoje gazowane, ale jeśli nasza konferencja trwa dłużej, to powinniśmy pomyśleć o obiedzie. Bardzo popularną, lubianą i optymalna kosztowo opcją są obiady bufetowe, gdzie goście mogą wybierać spośród kilkunastu propozycji szefa kuchni. W takim menu jest zwykle kilak opcji mięsnych i bezmięsnych dań, dwie zupy i sporo pysznych sałatek, dodatków etc. Goście bardzo lubią domowe ciasta i desery, z których słynie Hotel Boss.

 

Pokoje dla gości na konferencje biznesowe i firmowe w Hotelu Boss

Planując organizację konferencji, warto wybierać obiekty, które poza profesjonalną infrastrukturą do organizacji konferencji dysponuje bazą noclegową. Często zdarza się, że nawet jeśli większość gości jest z jednego miasta, to kilka osób może potrzebować noclegu i pokoju. W Hotelu Boss do dyspozycji organizatorów konferencji i wydarzeń formowych jest 136 dwuosobowych pokoi oraz kilka apartamentów.

 

Różnorodne możliwości organizacji konferencji w Hotelu Boss

Hotel Boss składa się z kilku obiektów. Budynku głównego, w którym znajduje się część profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, sala balowa, restauracja, pokoje i część rozrywkowa, czyli klub wraz z torami do gry w kręgle. Wiele firm korzysta, z tych atrakcji uzupełniając program konferencji o część integracyjną. Planując organizacje konferencji w Hotelu Boss, mamy także do dyspozycji Chatę Góralską, która pozwala gościom się przenieść w miejscu i w czasie - umożliwia organizację klimatycznych konferencji dla nawet 70 osób. Kameralny charakter obiektu szczególnie przypada do gustu wielbicielom tradycji. Na terenie  Hotelu Boss znajdziemy także Stary Młyn, który jest największym obiektem na terenie Hotelu i jest często wykorzystywany na organizację jubileuszy, ale także konwentów i większych konferencji branżowych. Organizatorzy często wykorzystują przylegający do Starego Młyna ogromny, zadbany i pełen sosen teren zielony na organizację dodatkowych atrakcji w plenerze. 

 

Parking dla uczestników konferencji w Hotelu Boss

Znalezienie miejsca parkingowego w Warszawie bywa wyzwaniem. Nie muszą się nim przejmować ci, co zdecydują się na organizację konferencji w hotelu Boss, bo dla tych, co wybiorą Hotel Boss na organizację konferencji hotel w cenie wynajmu sal, ma także bezpłatne miejsca parkingowe dla uczestników konferencji czy innych wydarzeń firmowych.

Planujesz organizację konferencji?

Zapraszamy do rezerwacji:

 

Napisz:  hotelboss@hotelboss.pl

 

Zadzwoń: 22 51 66 100