Hotel Boss  - idealne miejsce na organizację wesela

25.07.2023 - 31.03.2024

 

 

 

Planujesz ślub i wesele w 2024 roku? Wybierz Hotel Boss. Zyskasz profesjonalnego partnera mającego ogromne doświadczenie w organizacji ślubów i wesel, dzięki któremu Twoje przyjęcie weselne będzie najlepszym wspomnieniem, a jego organizacja przebiegnie bez stresowo.

 

Idealna Lokalizacja na Ślub – warszawski Hotel Boss

Hotel Boss ze względu na swoje walory jest obiektem często wybieranym przez młode pary na organizację wesela. Młodzi doceniają szczególnie jego położenie na malowniczym terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wykorzystując ogromne zielone i zalesione powierzchnie można zorganizować ślub marzeń, łącznie z uroczystością zaślubin na miejscu w wybranym przez nas stylu.

 

Ślub w stylu tradycyjnym lub BOHO tylko w Hotelu Boss

Hotel Boss to wymarzona lokalizacja na organizacje ślubu lub wesela - dla wielbicieli stylu BOHO albo tradycji. Jeśli planujemy wydarzenie na więcej niż 60 osób i chcemy być w trendach możemy wybrać na organizację naszego przyjęcia weselnego Restaurację Stary Młyn. W niej zmieści się nawet 300 osób, które nie tylko wygodnie będą mogły usiąść i docenić walory menu weselnego, ale także tańczyć w komfortowych warunkach na parkiecie do białego rana.

 

Jeśli chodzi nam po głowie mniejsze przyjęcie, takie bardziej kameralne, do 60 osób, to możemy zaplanować je w Restauracji Karczma Góralska przy Hotelu Boss, która pozwala wykreować wydarzenie w klimacie góralskiej tradycji, bez konieczności jechania w góry. Młode Pary i gospodarze przyjęć weselnych i wesel szczególnie doceniają intymność jaka zapewnia ten obiekt.

 

Słodkie przyjęcie weselne w Hotelu Boss

Hotel Boss słynie także wśród klientów z domowych, świeżo pieczonych ciast i tortów. Goście i Pary Młode doceniają ich smak i swojski charakter. Jeśli zdecydujemy się na organizację przyjęcia weselnego w 2024 roku i zarezerwujemy termin na organizację ślubu lub wesela do 31 sierpnia to, mamy szanse na atrakcyjne bonusy. Możemy zdecydować się na Czekoladową Fontannę do takiego zamówienia gratis. To bardzo popularna atrakcja i wielu gości z pewnością ucieszy jej obecność podczas planowanego ślubu i wesela.

 

Bar z prawdziwego zdarzenia na Ślub lub Wesele w Hotelu Boss

W ramach udoskonalania oferty usługowej Hotel Boss, tworząc specjalną ofertę dla Par Młodych i osób poszukujących miejsca na wesele lub przyjęcie weselne, zaplanował także dwa inne bonusy do wyboru. Każdy kto do końca sierpnia 2023r. zarezerwuje termin na organizację wesela w Hotelu Boss może skorzystać z promocji i wybrać w ramach gratisów coversy na krzesła gratis ALBO profesjonalną OBSŁUGĘ BARMANSKĄ. Wiele Młody Par poszukuje takich możliwości a organizując wesele w Hotelu Boss ma szanse na nie zupełnie za darmo.

 

Parking Gratis dla Gości Weselnych w Hotelu Boss

Planując organizację jednej z ważniejszych w życiu uroczystości wiele osób zaprasza gości z różnych stron Polski a nawet świata. Zwykle wiele z nich przyjeżdża na miejsce samochodami dlatego dobrze wybierać miejsca, gdzie można je bezpiecznie na czas uroczystości zaślubin i wesela zostawić. W Hotelu Boss w ramach organizacji przyjęcia weselnego nasi goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych. Na parkingu Hotelu Boss mogą zaparkować także swobodnie limuzyna, a także autokary jeśli takie będzie życzenie Pary Młodej, lub innych organizatorów wesela.

 

Atrakcyjne ceny za noclegi dla Gości Weselnych w Hotelu Boss

Goście przyjeżdżając na wesele z innego miasta lub kraju mogą potrzebować noclegu. Także Młoda Para może chcieć zorganizować noc poślubną i spędzić np. w Apartamencie dla Nowożeńców. Planując wesele poszukując miejsca warto wziąć pod uwagę Hotel Boss, w którym, każdy kto zarezerwuje termin w 2024 roku może liczyć na promocyjne ceny wynajmu pokoi dla weselnych gości. W Hotelu Boss można zabukować miejsca noclegowe nawet dla 390 osób.

 

Planujesz Ślub? Wesele? Masz pytania?

Zadzwoń albo napisz:+48 22 51 66 100sprzedaz@hotelboss.pl