Hotel Boss - najlepszy obiekt na organizację jubileuszu firmowego

30.06.2023 - 31.08.2023

W ramach promowania oferty firmy, budowania relacji z klientami, inwestorami, czy integrowania zespołów wiele firm organizuje eventy i wydarzenia specjalne, w tym także tzw. jubileusze firmowe. Każdy tego typu event zwykle ma na celu uroczyste uczczenie sukcesów rynkowych i prezentację ich najbliższemu otoczeniu biznesowemu. Jubileusz Firmowy – to zwykle jedno z ważniejszych wydarzeń w działalności firmy najlepiej, by został zorganizowany tak, by biorący udział w Jubileuszu naszej firmy mieli tylko dobre wspomnienia i wrażenia. Z tego powodu warto na organizację Jubileuszu Firmowego zawsze warto wybierać obiekty o uniwersalnym charakterze i takie, które dysponują odpowiednią infrastrukturą. Jedną z najlepszych propozycji jest Hotel Boss, położony na zielonym warszawskim Wawrze.

 

Jaka lokalizacja jest dobra na organizację Jubileuszu Firmowego?

Wiele firm na uroczystość taka jak jubileusz firmowy zaprasza często gości z całego kraju, a nawet świata. Dlatego warto wybierać taki obiekt, do którego można dotrzeć zarówno samochodem, pociągiem, jak i samolotem czy samochodem. Hotel Boss położony jest na terenie malowniczych terenów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 5 minut drogi od stancji kolejowej, przystanku  autobusowego oraz zaledwie 12 minut od międzynarodowego lotniska. Dysponuje także bezpłatnymi miejscami parkingowymi dla … samochodów. To także wygodne miejsca do parkowania busów czy autokarów, które często są wykorzystywane do transportu gości na jubileusz firmowy. 

 

Uniwersalny charakter obiektu i odpowiednia infrastruktura, o której warto pamiętać przy organizacji jubileuszu firmowego.

 

Szukając odpowiedniego miejsca na organizację konferencji, czy jubileuszu firmowego warto wybrać obiekt, który dysponuje odpowiednią powierzchnią eventową, którą można odpowiednio zaaranżować w zależności od naszych potrzeb. W Hotelu Boss możemy zorganizować zarówno wydarzenie o charakterze bardzo biznesowym we wnętrzach, jednej lub kilku z 16, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, jubileusz w charakterze boho np. w restauracji Stary Młyn, albo uzupełnić planowany scenariusz jubileuszu firmowego o bardzo tradycyjny bankiet w Góralskiej Chacie, czy też rozgrywki w kręgle. Każda z ww. powierzchni jest przygotowana do organizacji profesjonalnych wydarzeń biznesowych i została wyposażona w odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie. Planując organizację jubileuszu w Hotelu Boss mamy także do dyspozycji ogród i zalesiony teren, na których wiele firm stawia sceny, na których odbywają się uroczyste przemowy czy uroczystości wręczenia nagród. Jeśli zdecydujemy się na organizację jubileuszu firmowego albo innego wydarzenia, typu konferencja biznesowa, kongres, impreza integracyjna to będziemy mogli także skorzystać z kompleksowej oferty mebli pozwalających zaaranżować wybrana przestrzeń do naszych potrzeb i charakteru planowanego eventu.

 

Catering, noclegi dla gości jubileuszu firmowego?

Jeśli organizujemy jubileusz firmowy, to możemy potrzebować dla naszych gości odpowiedniej bezy noclegowej i infrastruktury, by ich także odpowiednio ugościć. Hotel Boss dysponuje 136 pokojami, w których nocować może prawie 400 gości. Hotel Boss ma także ogromne doświadczenie w przygotowaniu cateringu nawet na bardzo duże wydarzenia biznesowe. Szef Kuchni potrafi odpowiednio dobrać smaki i potrawy do gustów zaproszonych gości i charakteru imprezy. W grę wchodzi nie tylko organizacja poczęstunku tradycyjnego, ale także grill, czy live cooking. Hotel Boss słynie także z domowych wypieków i deserów, które zwykle stanowią punkt kulminacyjny toastu podczas jubileuszy firmowych. 

 

Jeśli planujesz organizację jubileuszu firmowego albo innej imprezy biznesowej sprawdź naszą aktualną ofertę organizacji jubileuszu firmowego wraz z wynajęciem Sali  https://www.hotelboss.pl/konferencje/oferta-biznesowa