Najlepszy Hotel dla fanów koncertów w Warszawie - Hotel Boss

01.05.2023 - 30.09.2023

Koncertowe lato w Warszawie – zadbaj o nocleg, parking i dobre śniadanie

W tym roku w Polsce fani muzyki i wielbiciele koncertów mogą zacierać ręce. Bo już od czerwca do Warszawy zawitają największe gwiazdy muzyki rockowej, pop i rap, funky, soul etc.Każdy tego lata może nie wyjeżdżając z Polski doświadczyć prawdzie wielkich emocji i przeżyć niezapomniany wieczór z ulubionym artystom by dołączyć go do innych wyjątkowych wspomnień. Niezależnie od tego czy wybierasz się na koncert Beyonce, Red Hot Chilli Peppers, Depeche Mode czy Pink możesz liczyć, że będzie to doświadczenie, o którym długo będziesz opowiadać bliskim, kolegom, koleżankom, partnerom etc. By mieć komfort i móc w pełni skorzystać z tak wyjątkowego wydarzenia warto zawczasu zabukować nocleg w jednym z warszawskich hoteli najlepiej z miejscem parkingowym. Jedna z najlepszych lokalizacji jest Hotel Boss usytułowany zaledwie 5 min, od stacji kolejowej i 12 min, od lotniska.

 

Warszawa Lato 2023 pełne muzyki

W czerwcu 2023r. na Stadionie Narodowym można zobaczyć dwie międzynarodowe Gwiazdy – zespół RedHotChilliPeppers oraz królową Beyonce, którą fani jej talentu będą mogli podziwiać podczas dwóch występów, przez kolejne dwa dni. Lipiec 2023 rozpocznie koncert uwielbianego i niezwykle popularnego artysty Harrego Styles’a. W lipcu w stolicy zaplanowane są, aż dwa dni popularnego wydarzenia muzycznego - Męskie Granie oraz występ dawno niewidzianej Pink! Sierpień to gratka dla fanów Depeche Mode i Imagine Dragons. To tylko cześć z wielu światowych propozycji muzycznych, które za każdym razem ściągają do stolicy rzesze fanów. Miejsca noclegowych i parkingowych zaczyna brakować bardzo szybko, zatem zawczasu warto zadbać o miejsce noclegowe z bezpłatnym parkingiem.

 

Logistyka, dojazd, transport w drodze na koncert w Warszawie 

Większość koncertów odbywa się w godzinach popołudniowych na Stadionie Narodowym. Można do niego łatwo dojechać pociągiem, tramwajem, taksówką, czy samochodem – choć lepiej te ostatnie zostawić pod hotelem, by nie musieć krążyć w poszukiwaniu mało dostępnych miejsc parkingowych. Jeśli wybieramy się na koncert ulubionego artysty warto zarezerwować pobyt w jednym z warszawskich hoteli Jedną z opcji bardziej budżetowych jest nocleg w Hotelu Boss. Położonym kilka minut drogi od stacji kolejowej i pociągu, który dojeżdża bezpośrednio pod sam Stadion Narodowy.

Pokoje w Hotelu Boss dla melomanów i wielbicieli koncertów

W Hotelu Boss wybierający się do stolicy na koncert mogą liczyć na atrakcyjną cenę, a jeśli wybierają się do Warszawy samochodem, także na bezpłatne miejsce parkingowe. W cenie noclegu goście mogą zamówić pyszne, smaczne śniadanie, które pozwoli po nocy pełnej emocji i wrażeń, odpowiednio się zregenerować i wrócić do domu w dobrej formie. W Hotelu Boss do dyspozycji gości w okresie letnim jest także ogród i taras, gdzie można zjeść śniadanie na świeżym powietrzu. Niektórzy goście przedłużają pobyt, ze względu na niespotykaną gościnność miejscowej obsługi. Na Booking, Hotel Boss otrzymał od gości wysoka ocenę 8,7. Goście doceniają szczególnie wyżej wspomnianą obsługę i spokojną lokalizację na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Ceny 2 osobowych pokoi zaczynają się od 215 złotych. Można je rezerwować tu: https://www.hotelboss.pl

A wy na jaki koncert wybieracie się tego lata?

Zapraszamy do rezerwacji:

Napisz:  hotelboss@hotelboss.pl

Zadzwoń: 22 51 66 100