Hotel Boss - najlepsze miejsce na firmowy piknik w Warszawie.

11.01.2023 - 31.10.2023

 

Zbliża się wiosna i lato, długie dni sprzyjają organizacji wydarzeń także, tych firmowych na zewnątrz. Wile, osób marzy o wyjściu z pozamykanych biur i sal konferencyjnych. Jeśli planujemy spotkanie integracyjne, imprezę firmową czy nawet konferencję biznesową, warto wybrać miejsce, w którym możliwe jest zorganizowanie przynajmniej części atrakcji w plenerze. Wskazówkami, które mogą pomóc, w wyborze idealnego miejsca na piknik firmowy dzieli się Pani Balbina Jóźwiak Kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży Hotelu Boss

 

Dogodna lokalizacja 

Planując organizację wydarzenia typu piknik firmowy, warto wybierać pośród miejsc, do których dojazd jest łatwy dla wszystkich potencjalnych uczestników, bez względu na to, gdzie mieszkają. Najlepiej by na miejscu był także bezpłatny parking, dzięki czemu koszt organizacji tego typu wydarzenia nie wzrośnie, a goście biorący udział w pikniku firmowym będą wdzięczni za komfort. Hotel Boss, który położony jest w Warszawie zaledwie 12 minut od lotniska Chopina i 5 minut od stacji kolejowej, to idealna lokalizacja na piknik firmowy od kwietnia do października. Zadbany, zalesiony teren pozwala na organizację eventu nawet na … osób. Dzięki lekkiemu oddaleniu od ścisłego centrum zarówno organizatorzy, jak i goście mogą swobodnie bawić się nawet przy głośnej muzyce. 

 

Infrastruktura i wyposażenie

Wybierając lokalizację na organizację pikniku firmowego, warto zdecydować się na miejsce, które dysponuje odpowiednią infrastrukturą. Nie sztuka zorganizować piknik pośrodku niczego. Pamiętajmy, że mimo tego, że organizujemy nasze spotkanie firmowe pod chmurką, to możemy dla realizacji celu eventu: przedstawienia nowości, planów czy strategii, wręczenia nagród firmowych, etc. potrzebować nagłośnienia, stołów i krzeseł, a także sceny, albo parkietu w zależności od scenariusza planowanego wydarzenia. Hotel Boss dysponuje niezbędnym wyposażeniem, dzięki temu - organizacja pikniku firmowego, czy imprezy integracyjnej na dworze, nie stanowi żadnego problemu. Zapytaj o ofertę (link albo mail).

Na terenie Hotelu Boss znajdują się trzy boiska do siatkówki, na których wielu organizatorów wydarzeń biznesowych zdecydowało się zorganizować mecze w trakcie pikniku firmowego. Hotel Boss dysponuje także boiskiem do piłki nożnej, a tereny zielone wokół hotelu umożliwiają organizację wielu innych sportowych atrakcji, takich jak rzutki, mini golf, sztafeta, etc. 

 

Catering i oprawa

Przyjęło się, że także podczas każdej konferencji biznesowej czy sympozjum, targów branżowych czy imprezy integracyjnej nawet tych odbywających się na zewnątrz, że organizatorzy zapewniają uczestnikom odpowiedni poczęstunek. Hotel Boss przygotował dla organizatorów wydarzeń firmowych także pikników specjalną ofertę cenową dostępną tu (link). W ramach oferty na organizację pikniku firmowego w zależności od jego trwania w Hotelu Boss goście mogą liczyć zarówno na napoje zimne i gorące, jak i autorski lunch przygotowany przez szefa kuchni, a także uwielbiane przez wszystkich gości ciasta domowe.

 

Wybierając miejsce, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, aby zapewnić udane i bezpieczne wydarzenie dla wszystkich uczestników.

 

Wyszkolony i doświadczony dział obsługi eventów Hotelu Boss dba o to by, każde wydarzenie miało odpowiednią oprawę i na długo pozostało w sercach i pamięci uczestników.

Chcesz zorganizować piknik firmowy? Informacje: pikniki firmowe w Hotelu Boss