Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Atrakcje w okresie letnim

DSC_7284_2

Skąpane zielenią i letnim słońcem tereny otaczające nasz Hotel, to prawdziwy raj na ziemi. Miejsce, w którym powstał Hotel Boss*** kusi swoją naturalnością i niezwykłym urokiem. Dzięki temu jesteśmy idealnym miejscem na aktywny wypoczynek!

Do dyspozycji naszych Gości na terenie Hotelu są aż trzy boiska do siatkówki, na których można rozegrać niejeden emocjonujący mecz. Mamy także boisko dla miłośników piłki nożnej, gdzie każdy będzie mógł się wyszaleć w pogoni za pędzącą piłką.

Wśród dodatkowych atrakcji oferowanych przez nasz Hotel jest także wypożyczalnia rowerów. Dzięki czemu nasi Goście w wolnej chwili mogą wyruszyć na niezapomnianą wycieczkę rowerową wśród sosnowych lasów malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

A dla wszystkich dzieci przygotowany jest w pełni bezpieczny plac zabaw bogaty w zjeżdżalnie, huśtawki i drabinki.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020