Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Basen

Oferta specjalna dla gości konferencyjnych

Wykorzystaj czas pomiędzy prelekcjami i oddaj się relaksowi w jednym z najbardziej luksusowych obiektów rekreacyjnych w kraju. The SPA w DoubleTree by Hilton Warsaw przy ul. Skalnicowej 21 to 2 000 mkw. powierzchni, na których znajduje się komfortowa strefa Wellness, nowoczesna siłownia i studio fitness, a także ekskluzywne SPA z bogatą ofertą zabiegów. W wyposażeniu hotelowego SPA jest jedyny w Warszawie basen z nisko zasoloną wodą i strefa relaksu przy basenie. Goście mogą korzystać także z sauny suchej i łaźni parowej, a dla najmłodszych przygotowano również bezpieczny brodzik z atrakcjami. Latem można wyjść na urokliwy taras i znajdujący się tuż obok niego ogród.

Strefa Wellness oraz Fitness czynna jest codziennie od godz. 6.00 do 22.00.
Sprawdź aktualny
cennik.

W DoubleTree by Hilton Warsaw można także wykupić karnet członkowski.

Odbierz w Recepcji BEZPŁATNY VOUCHER do strefy Wellness i fitness!

Voucher uprawnia do bezpłatnego skorzystania ze strefy Wellness oraz siłowni. Oferta dla Gości konferencyjnych korzystających z noclegu. 

Koszt wejścia na basen i fitness dla Gości Indywidualnych: od poniedziałku do piątku - 40 zł, sobota i niedziela - 50 zł.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020