Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Zabawa Andrzejkowa

Zabawa Andrzejkowa

Zabawa Andrzejkowa 
w Hotelu Boss***

Andrzejki to wyjątkowy wieczór w roku i świetna okazja do świętowania. Wykorzystaj  szansę na dobrą zabawę!
Tradycja celebrowania ostatniej listopadowej nocy znana jest od wieków. Obecnie wieczór ten stał się doskonałą okazją do wspólnej zabawy.
Restauracja Stary Młyn to klimatyczne wnętrze i przyjazna atmosfera, która z pewnością przypadnie Wam do gustu. U nas wszyscy Goście mogą czuć się wyjątkowo, bawiąc się zarówno przy najnowszych hitach, jak i ponadczasowych przebojach.

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

hotel boss
Hotel Boss*** informuje, że w roku 2021 uzyskał subwencję finansową w ramach programu „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”.
Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.
hotel boss
Hotel Boss*** otrzymał dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020